Kolejne sukcesy uczniów ZSTI

15 marca odbył się etap szkolny konkursu Turbolandeskunde - wędrówka przez kraje niemieckojęzyczne. W tym roku tematem przewodnim była Szwajcaria.

W konkursowych zmaganiach wzięło udział w sumie 27 uczniów - 9 drużyn z klas pierwszych i drugich technikum. Wszyscy uczestnicy wykazali się wiedzą z różnych dziedzin wiedzy o Szwajcarii. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a szczególnie tym, którzy zajęli miejsca na podium: Julita Wietrzyk, Julia Pachowicz, Zuzanna Pitek (trzecie miejsce), Martyna Wietrzyk, Julia Świerk, Szymon Doniec (drugie miejsce), Mykola Vynarchyk, Oliwia Kacik, Alicja Węglarz (pierwsze miejsce). Gatulujemy zwycięskiej drużynie, która dostała się do drugiego etapu konkursu! Trzymamy kciuki!