34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Zastępstwa

Okres: 09.02.2024 (pt.) - 09.02.2024 (pt.)

Dzień: 09.02.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45 Antosz Kinga 2TIb Język polski 207 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Baum Agnieszka 1TE|G1 Język angielski 42 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Figura Andrzej 4TSE|P2 Pracownia konstrukcji spawanych 43 Uczniowie przychodzą później  
1, 08:00-08:45 Łyżnicka Elżbieta 1TR Bezpieczeństwo i higiena pracy 204 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Baum Agnieszka 1TE|G1 Język angielski 42 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Figura Andrzej 4TSE|P2 Pracownia konstrukcji spawanych 43 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Kozak Maria 2TR|G1 Pracownia grafiki reklamowej k1 Uczniowie przychodzą później  
2, 08:55-09:40 Tekieli Małgorzata 5TSp Wychowanie fizyczne 202 Surma Mariusz  
3, 09:50-10:35 Antosz Kinga 5TBp Język angielski 15 Marszałek Sylwia  
3, 09:50-10:35 Baum Agnieszka 4TIb|G1 Wychowanie fizyczne 42 Karpierz Stanisław  
3, 09:50-10:35 Figura Andrzej 4TSE|P2 Pracownia konstrukcji spawanych 43 Uczniowie przychodzą później  
3, 09:50-10:35 Kozak Maria 2TR|G1 Pracownia grafiki reklamowej k1 Uczniowie przychodzą później  
3, 09:50-10:35 Tekieli Małgorzata 2SBb Wychowanie fizyczne 202 Małysz Przemysław  
4, 10:45-11:30 Antosz Kinga 4TIb Wychowanie fizyczne 13 Mielnikiewicz Michał  
4, 10:45-11:30 Bocianowska Kinga 1TSM Podstawy konstrukcji maszyn 15 Ślósarz Bogdan  
4, 10:45-11:30 Figura Andrzej 4TSE|t.spawal. Organizacja i nadzór procesów spawalniczych 43 Uczniowie przychodzą później  
4, 10:45-11:30 Kozak Maria 2TR|G1 Pracownia grafiki reklamowej k1 Uczniowie przychodzą później  
4, 10:45-11:30 Łyżnicka Elżbieta 1TB Język angielski 204 Karczewski Jerzy  
4, 10:45-11:30 Tekieli Małgorzata 1TR|G1 Język niemiecki 211 Łanocha Anna  
5, 11:40-12:25 Antosz Kinga 2TE Język polski 12 Duc Jolanta  
5, 11:40-12:25 Antosz-Rekucka Urszula 2SB|REL Religia 201 Uczniowie zwolnieni do domu  
5, 11:40-12:25 Baum Agnieszka 4TIb|G1 Wychowanie fizyczne 42 Karpierz Stanisław  
5, 11:40-12:25 Kozak Maria 4TR|G2 Pracownia grafiki reklamowej k1 Uczniowie zwolnieni do domu  
5, 11:40-12:25 Tekieli Małgorzata 2SBa Matematyka 202 Dul Emilia  
6, 12:40-13:25 Antosz Kinga 1TE Język niemiecki 12 Płachytka Iwona  
6, 12:40-13:25 Antosz-Rekucka Urszula 2SB|REL Religia 201 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:40-13:25 Bocianowska Kinga 3SB|G1 Wychowanie fizyczne 15 Nawieśniak Jan  
6, 12:40-13:25 Bocianowska Kinga 3SB|G2 Dokumentacja techniczna 15 Ceklarz Karolina  
6, 12:40-13:25 Figura Andrzej 2TBS|P4 Rysunek techniczny 43 Uczniowie zwolnieni do domu  
6, 12:40-13:25 Kozak Maria 4TR|G2 Pracownia grafiki reklamowej k1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:35-14:20 Antosz Kinga 4TB Zajęcia z wychowawcą 12 Płachytka Iwona  
7, 13:35-14:20 Antosz-Rekucka Urszula 1TR|REL Religia 207 Uczniowie zwolnieni do domu  
7, 13:35-14:20 Figura Andrzej 2TBS|P4 Rysunek techniczny 43 Uczniowie zwolnieni do domu  
8, 14:30-15:15 Antosz-Rekucka Urszula 1TR|REL Religia 207 Uczniowie zwolnieni do domu