Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Za nami pierwsze zawody lekkoatletyczne, które odbyły się 28.09.2017 na stadionie im. Jana Ciszewskiego w Mszanie Dolnej. Lekkoatletom tym razem dopisała piękna słoneczna pogoda, której we wrześniu niestety zabrakło aby lepiej się przygotować .  Wystartowały reprezentacje prawie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu limanowskiego. Po pierwszej edycji reprezentacja ZSTI chłopców zajmuje 4 miejsce (889 pkt) natomiast dziewcząt 6 miejsce (740 pkt). Druga edycja rozegrana zostanie na wiosnę. Suma pkt zadecyduje o ostatecznym miejscu .

 Dziękujemy wszystkim, którzy startowali i przygotowywali się do zawodów . Przypominamy, że z pierwszymi zawodami i rajdami rozpoczęła się rywalizacja na najlepszego sportowca i sportsmenkę szkoły, szczegółowy regulamin w gablocie przy sali gimnastycznej.