• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

„Matematyka – Lubię to!”

Uczniowie ZSTI wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, organizowanym przez Gimnazjum nr 17 im. Ks. Jana Twardowskiego we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki w Bielsku Białej. Hasło przewodnie konkursu brzmiało „Matematyka – Lubię to!”.

Congratulation Dawid!

Dawid Kościelniak z kl. 3 TI został zakwalifikowany do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady z języka angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, do której szkoła przystąpiła po raz pierwszy.

Uczestniczyli w Misterium Eucharystii

Już po raz drugi mszańska społeczność miała okazję obejrzeć projekt teatralny ks. Rafała Piórkowskiego „Misterium Eucharystii”, w którym uczestniczyła ponad setka aktorów, w tym 20 uczniów ZSTI.

Instal halówką stoi. Dziewczęta i chłopcy na jednym stopniu podium

Dzisiaj reprezentacja chłopców ZSTI wzięła udział w rozgrywkach piłki nożnej halowej w ramach powiatowej licealiady młodzieży.

Światowy Dzień AIDS w ZSTI

W środowe przedpołudnie uczniowie ZSTI mieli okazję obejrzeć poruszający montaż słowno-muzyczny dotyczący AIDS. Okazją do przygotowania niezwykłej prezentacji, połączonej ze świadectwem osób zakażonych i chorych, był obchodzony na początku grudnia Światowy Dzień AIDS.