• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Na zajęcia do GOjump

Skoki, podniebne ewolucje, sztuki walki, trening siłowy – z takich i wielu innych atrakcji skorzystali uczniowie kl. 2TEM, 2TR i 3TR podczas wizyty w krakowskim parku trampolin GOjump.

I Mistrzostwa ZSTI w Szachach- zapraszamy!!!

 

Klub Aktywnych zaprasza na Babią Górę!

W najbliższą niedzielę Klub Aktywnych zaprasza amatorów turystyki pieszej na wspólną wycieczkę na Babią Górę. Wyjście organizuje P. Mielnikiewicz, do którego należy zgłaszać się do piątku. Szczegóły wycieczki również w gabinecie WF. Liczba miejsc ograniczona:)

Zapraszamy!!

 

Elektrycy i mechanicy na bieszczadzkich szlakach

Cztery ostatnie dni września uczniowie kl. 4 TEM wraz z wychowawcą Agnieszką Biel-Habieda i nauczycielem przedmiotów elektrycznych - Marcinem Stożkiem spędzili na bieszczadzkich szlakach. Organizatorzy wycieczki postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego program wyjazdu wzbogacono o cenne, z zawodowego punktu widzenia przyszłych elektryków i mechaników, miejsca.

Sprzątali świat

Uczniowie kl. 1TB wraz z panią Elżbietą Sową – nauczycielem biologii i chemii włączyli się w akcję „Sprzątanie świata”, której patronuje Powiatowe Centrum Ekologiczne Ostoja w Limanowej. Zbierali śmieci wzdłuż brzegu rzeki Mszanka. Efektem ich pracy jest kilka worków odpadów oraz znacznie czystsze otoczenie za budynkiem szkoły.