• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

The Queen has died - zapraszamy do udziału w konkursie

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie języka angielskiego, który odbędzie się pod hasłem "The Queen has died". Materiały konkursowe i przykładowe ćwiczenia zostały opublikowane na platformie przedmiotów ogólnokształcących w kursie KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO, prowadzonym przez p. Agnieszkę Biel-Habiedę. Konkurs odbędzie się na początku grudnia, osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie udziału do swoich nauczycieli j. angielskiego. Poniżej podajemy link do materiałów konkursoswych: https://zst-i.edu.pl/tech/course/view.php?id=46#section-2

Klasa 2Sb na Luboniu Wielkim

Klasa 2SBb wspólnie z wychowawcą mgr Mariuszem Surmą i opiekunem mgr Przemysławem Małyszem udała się na wycieczkę górską na Luboń Wielki 1022m. n.p.m. Trasę rozpoczęliśmy drogą asfaltową z Zespołu Szkół Techniczno Informatycznego w Mszanie Dolnej w stronę Przełęczy Glisne.

Wyniki Szkolnego Turnieju Szachowego

Dnia 10 listopada 2022 r. w Zespole Szkół Techniczno - Informatycznych odbył się wewnątrzszkolny turniej szachowy. Do rozgrywek przystąpiło 21 uczniów z klas technikum i szkoły branżowej. Organizatorem i sędzią rozgrywek był mgr Mariusz Surma.

Świętują z Niepodległą

Uroczystym wciągnięciem flagi na maszt rozpoczęto w ZSTI obchody 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zainspirowane lasem - kolejny konkurs fotograficzny

Dorota Gruca i Wiktoria Koszarek z klasy 2 TR wzięły udział w XI edycji Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje”, organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie. Tematem przewodnim tegorocznego fotografowania małopolskiej przyrody jest „Piękno lasu".