Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w szczególnej wycieczce wychowawczo-profilaktycznej - odwiedzili zakład karny i areszt śledczy w Krakowie-Podgórzu.

W naszej bibliotece organizowany jest KURS KALIGRAFII i ILUMINACJI ŚREDNIOWIECZNEJ, czyli pięknego pisania średniowiecznych czcionek za pomocą stalówki i atramentu oraz ozdabiania liter farbami przygotowanymi według historycznej receptury.

 

Uczysz się wybranego przez siebie zawodu? Świetnie! Pamiętaj, że charakter pracy związanej z danym zawodem zmienia się bardzo szybko. Czy wiesz, jak będzie wyglądał twój zawód za 10 lat? Odpowiedz na te pytania, przygotuj multimedialny plakat, pokaż pasję do wybranego zawodu i weź udział w drugiej w ogólnopolskiej edycji konkursu dla uczennic i uczniów szkół o profilu zawodowym „Mój zawód jest najlepszy! 2”/ „Mein Beruf ist spitze! 2”, którego organizatorem są dwa niemieckie instytuty - Goethe-Institut w Krakowie oraz Goethe-Institut w Warszawie.

9 października, w ramach działalności Klubu Aktywnych, odbyło się wyjście na Babia Górę. Pomimo początkowych wątpliwości dotyczących pogody, ta mile zaskoczyła uczestników i szczyt „Królowej Beskidów” powitał ich morzem mgieł i błękitem nieba. Jak widać na załączonych fotografiach, nie brakowało również śniegu.