Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Klasa 3 b technikum budowlanego wraz z wychowawcą Grzegorzem Lekki wybrała się na kilkudniową wycieczkę w Bieszczady. Piękny ośrodek usytuowany na wyspie Jeziora Solińskiego w Polańczyku był miejscem postoju, wypoczynku i punktem wypadowym na wycieczki w pobliskie, piękne okolice.  Podczas tej wycieczki udało się przemierzyć szlaki Połoniny Wetlińskiej, zwiedzić największe miasto Bieszczad – Ustrzyki Dolne.  Jak przystało na budowlańców w programie wycieczki nie mogło zabraknąć zwiedzania największego w Polsce obiektu hydrotechnicznego, jakim jest zapora wodna w Solinie, wraz z elektrownią wodną w niej umiejscowionej.

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej będzie jedyną w Polsce szkołą uczącą nowego zawodu, nie znajdującego się do tej pory na rządowej liście Klasyfikacji zawodów i specjalności. Jest już decyzja minister edukacji narodowej, na mocy której we wrześniu w murach przy ul. Starowiejskiej rozpoczną kształcenie pod opieką naukową Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach przyszli technicy spawalnictwa. Jeśli eksperyment edukacyjny powiedzie się, kierunek będzie powszechnie nauczany w innych szkołach w Polsce.

Grupa projektowa „Młody Asyż INSTAL - LEŚNA” zaprasza wszystkich uczniów ZSTI do udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „Perły i perełki sztuki sakralnej w mojej okolicy”. 

II mistrzostwa szkoły o puchar Dyrektora ZSTI w siatkówce plażowej.

REGULAMIN TURNIEJU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Przypominamy, że od dnia 4 maja obowiązuje nowy plan lekcji. Proszę wszystkich uczniów o zapomnanie się z nowym planem. Przypominamy również, że dni 4, 7 i 8 maja są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas technikum. Natomiast uczniowie branżowej szkoły I stopnia oraz oddziałów zasadniczej szkoły zawodowej uczą się w tych dniach już według nowego planu lekcji.