Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

 

Dużym zainteresowanie cieszył szkolny konkurs wiedzy o Szkocji, który odbył się w ramach dnia kultury szkockiej przypadającego w dniu święta patrona – św. Andrzeja, zorganizowany przez nauczycieli j. angielskiego.

Zbliżające się „mikołajki” były okazją dla uczniów z kl. 2TEM, by zwiedzić Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie i odwiedzić GoJump - jeden z najsłynniejszych krakowskich parków rozrywki.

W środowe popołudnie w budynku przy ul. Matejki odbyło się oficjalne otwarcie kącika czytelniczo - kawiarnianego. Miejsce powstało z inicjatywy Dyrektora Szkoły, a w jego  tworzeniu  uczestniczyli uczniowie klasy 2 TOR.

Wywiadówka dla kl. 1TI odbędzie się w poniedziałek 10 grudnia o godz. 15.00. Wychowawczyni klasy jest nieobecna do końca tygodnia.

W ostatnich dniach listopada uczniowie klasy trzeciej  Technikum Budowlanego wraz z opiekunami  panią Pauliną Gocał i panem Grzegorzem Lekkim w ramach projektu współfinansowanego ze środków unii europejskiej  wzięli udział w  wizycie zawodoznawczej. W trakcie niej uczniowie mieli okazje poznać technologię produkcji  i zasady funkcjonowania jednego z największych światowych producentów  okien dachowych jakim jest  firma  Fakro Sp.Z.O.O z Nowego Sącza.  Całodniowy staż obejmował prezentacje produktów, pokaz linii produkcyjnych, działów kontroli jakości oraz działu badań i innowacji jak również panel dyskusyjny o sytuacji ekonomicznej polskich przedsiębiorstw i ludzi w nich zatrudnianych.