Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Klasa IV TOR intensywnie wykorzystała wtorkowe popołudnie i korzystając z zaproszenia Biblioteki Miejskiej w Mszanie Dolnej, udała się na spotkanie z ikoną polskiego kina – Panią Ewa Dałkowską.

Dyrektor szkoły Andrzej Dębski został wyróżniony dyplomem honorowego członka Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska, które doceniło jego wieloletni wysiłek i wkład w rozwój szkolnictwa zawodowego.

12 grudnia odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. Wśród wyróżnionych znalazła się również uczennica ZSTI, Gabriela Koza z kl. 3TR.

5 grudnia 2019r na basenie w Limanowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym i Indywidualnym. Po raz pierwszy w historii tych zawodów wzięła udział reprezentacja ZSTI w Mszanie Dolnej.

Wielkim sukcesem zakończył się w ZSTI dobroczynny kiermasz świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany na Mariannę Popiołek oraz Paczkę św. Antoniego. W zbiórkę pieniędzy i sprzedaż ozdób oraz świątecznych wypieków włączyli się też strażacy ochotnicy - uczniowie naszej szkoły, ponieważ mała Marianka jest nie tylko mieszkanką Mszany Dolnej, ale też córką jednego z mszańskich strażaków.