34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Rozstrzygnięcie I Mistrzostw ZSTI w skoku w dal i pchnięciu kulą

I Mistrzostwa ZSTI w skoku w dal i pchnięciu kulą za nami. W zawodach wzięło udział 34 uczniów z różnych klas. Gratulujemy Wszystkim zwyciężcom i uczestnikom uzyskanych wyników życząc dalszych sukcesów lekkoatletycznych.

Podsumowanie sportowych zmagań w minionym roku szkolnym

14 września br. w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbyło się spotkanie podsumowujące Powiatowy System Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie „Oblicza dialogu”

Kultura jest wyrazem międzyludzkiej komunikacji, współmyślenia i współdziałania ludzi.                                                                                              Powstaje ona na służbie wspólnego dobra – i staje się podstawowym dobrem ludzkich wspólnot.

Akcje charytatywne Szkolnego Koła „Caritas”

Koło „Caritas” inauguruje kolejny rok działań dwiema ważnymi akcjami, do których zaprasza całą szkolną społeczność Instalu. To ogólnopolska zbiórka przyborów szkolnych dla uczniów z Syrii i Libanu oraz projekt „Zastrzyk Dobra”.

„Moja Wolność – Moja Sprawa” – zapraszamy do udziału w konkursie graficznym

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie graficznym z okazji Święta Niepodległości. Tematyka prac konkursowych ma stanowić interpretację pojęcia „wolność”, w kontekście kształtowania osobowości oraz podejmowania przez jednostki autonomicznych decyzji.

Strona 10 z 14