Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Informujemy, że od poniedziałku 29.04.2019 ulega zmianie plan lekcji. Bardzo prosimy uczniów o zapoznanie się z nowym planem.

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się finał regionalny VII edycji konkursu dla gimnazjalistów promującego zawody techniczno-informatyczne „Zawód nie zawodzi”. Konkurs odbył się w nowej formule – po raz pierwszy w szranki wraz z gimnazjalistami stanęli uczniowie klas siódmych i ósmych.

Po raz pierwszy Dzień Otwarty w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej, zwany popularnie Gimnazjadą, odbył się w nowej formule jako Instaliada. Nie zmieniło się jednak ani zainteresowanie uczniów, ani liczba przygotowanych dla nich atrakcji.

W czwartkowe popołudnie uczniowie klas czwartych oficjalnie pożegnali się ze szkołą i chociaż czekają ich jeszcze egzaminy, będą do nich podchodzić już jako absolwenci.

Szkolne Koło "Caritas" organizuje kolejną akcję dla Afryki, tym razem jest to zbiórka okularów zarówno korekcyjnych, jak i przeciwsłoneczne. Oklulary mogą być używane, lecz w dobrym stanie - dla afrykańskich dzieci i dorosłych.