Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego. W konkursowe szranki stajemy z uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. inż. J. Marka w Mszanie Dolnej. Na platformie e-learningowej w kursie Konkurs wiedzy o Londynie – temat nr 2 – Międzyszkolny konkurs j. angielskeigo, prowadzonym przez Agnieszkę Biel-Habieda i Urszula Kotarbę, zostały opublikowane materiały przygotowane przez p. Agnieszkę Baum, na podstawie których zostanie przygotowany konkursowy test (klucz dostępu Londyn2019). Wielki finał odbędzie 25 marca.

Niezwykły prezent z okazji Walentynek przygotowała dla uczniów Dyrekcja szkoły - w budynku przy ul. Matejki powstała druga kawiarenka.

Wyjazd na narty i snowboard 17.02.2020(poniedziałek). Zbiórka godzina 8.00
przed szkołą(ul. Starowiejska 4). Podczas wyjazdu odbędzie się oficjalny
trening przed Powiatową Licealiadą w narciarstwie alpejskim która odbędzie
się 18.02.2020 na stoku KasinaSki. 

Znamy już laureatów szkolnego konkursu wiedzy o Londynie. Najlepszą znajomością historii, topografii i zabytków miasta nad Tamizą wykazał się Michał Gruca z kl. 3TIa. Miejsce na podium obok niego zajęli także Arkadiusz Adamczyk z kl. 3TIb z kl. i Tomasz Wilk z kl. 1TRp.

Jest tyle powiedzeń o Neapolu, ile obliczy ma to miasto położone u stóp Wezuwiusza – z jednej strony miasto Gomorry, złodziei poruszających się na skuterach, wszechogarniającego chaosu, z drugiej pełne majestatycznych budowli, ale niewątpliwie cały czas tętniące życiem. Jak niezwykłe jest to miejsce, mogli się przekonać uczniowie ZSTI, którzy jeden tydzień zimowej przerwy spędzili w Campanii na wybrzeżu Morza Tyreńskiego.