Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych babmintonem do udziału w pierwszych mistrzostwach  o Puchar Dyrektora ZSTI. Dodatkowe informacje na plakatach w szkole oraz u nauczycieli wychowania fizycznego. System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości zawodników.

 

 

Uczniowie klasy trzeciej i czwartej technikum budowlanego wzięli udział w organizowanym przez Politechnikę Krakowską „Dniu Lądowca”. Celem wizyty na krakowskiej uczelni było zapoznanie się uczniów z ofertą dydaktyczną uczelni, a także wzbogacenie wiedzy z zakresu budownictwa, transportu publicznego i urbanistyki. Ciekawe wykłady i prezentacje pozwoliły na zapoznanie się z tematyką i problemami, z jakim spotykają się studenci tych kierunków.

Przypominamy, że katedra nauczycieli j. angielskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie językowym. Na platformie e-learningowej w kursie Konkurs j. angielskiego prowadzonym przez Panią Agnieszkę Biel-Habiedę, w temacie trzecim, opublikowano materiały konkursowe (hasło dostępu do kursu: KONKURS). Poniżej prezentujemy linki i zekres tematyczny. Konkurs odbędzie się w środę - 25 kwietnia, o godz. 13.35 w obydwu budynkach szkoły - przy ul. Starowiejskiej i Matejki. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się do swoich nauczycieli j. angielskiego.

W naszej szkole w tym roku odbywały się liczne maratony czytelnicze i wiele klas odkryło radość wspólnego czytania i słuchania.  W najbliższy poniedziałek, 16 kwietnia zapraszamy na jeszcze jeden taki maraton – tym razem jednak całkiem wyjątkowy. W ramach rozpoczynającego się Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego oraz Narodowego Dnia Czytania Pisma Świętego organizujemy jak co roku nasze małe  szkolne obchody i będziemy wspólnie czytać Biblię, a konkretnie List św. Pawła napisany do Rzymian.

Grupa uczniów ZSTI z klas pierwszych: TR, TB, TIA pod opieka nauczyciela biologii – Elżbiety Sowy, wzięła udział w konkursie prozdrowotnym „Zdrowie to Twój Skarb”, którego tematem przewodnim było hasło „Aktywnie znaczy  zdrowo”. Honorowy Patronat nad imprezą sprawował   Jan Puchała, starostwa powiatu limanowskiego.