Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W piątek uczniowie klasy 2 TB wraz z wychowawczynią Iwoną Rusnak i panią Elżbietą Sową wzięli udział w „Bandana Day” w Krakowie. Wszyscy dołączyli do wspólnego szycia wielkiej Bandany pod kierunkiem studentów Pracowni Projektowania Tkanin i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych.

Różowe baloniki, bandany, transparenty z napisem „Nie bój się żyć” i wreszcie roztańczona do hymnu Kasi Lisowskiej o tym samym tytule społeczność szkolna – tak w ZSTI już dzień wcześniej niż w całym kraju, bo 25 października świętowano Bandana Day jako dzień solidarności z młodymi chorymi na nowotwory i tymi, którzy tę chorobę pokonali.

25 listopada 2018 roku w ramach promocji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” w ZSTiO w Limanowej zorganizowano Święto Zawodów, w którym swoją ofertę prezentował też Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych.

Uczniowie klasy 3 TB wraz z nauczycielką j. niemieckiego - panią Anną Łanochą  przeprowadzili lekcję języka niemieckiego dla uczniów kl. 1 w sąsiadującej z ZSTI Szkole Podstawowej nr 1.

Każdy powód jest dobry, a sposób - świetny, by świętować. Przekonują o tym uczniowie kl. 3TB, którzy, aby uczcić jubileusz 50-lecia szkoły… odmalowali swoją klasę.