34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Akcja PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA do 8 marca

Przedłużamy naszą doroczną akcję PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA do 8 marca. Podobnie jak w ubiegłych latach chcemy wesprzeć psiaki i kociaki z naszego regionu, które pozostają pod opieką małych – prowadzonych przez wolontariuszy – organizacji i domów tymczasowych.

Trzecia iniekcja „Zastrzyku dobra” w naszej szkole

Szkolne koło „Caritas” w Wielkim Poście przeprowadza akcję pomocy dla szpitala w Bagandou w Republice Środkowoafrykańskiej. To już po raz trzeci, w ramach projektu „Zastrzyk dobra”, chcemy wspomóc Agnieszkę Nowak, świecką misjonarkę, pielęgniarkę z sąsiedniej diecezji bielskiej, w jej niezwykłej pracy dla najuboższych na misjach.

Podsumowanie sparingu siatkarskiego nauczyciele - uczniowie

Nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych wyszli z inicjatywą, przygotowania uczniów do zawodów sportowych rozgrywając mecz sparingowy w piłkę siatkową. Po rozgrzewce stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny.

Podziękowania od ZUS

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych otrzymał podziękowanie za wspieranie idei upowszechniania wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród młodzieży. Uczniowie podczas zajęć z przedsiębiorczości mieli okazję realizować „Lekcje z ZUS”.

Kolejna edycka konkursu „DACH-Länder-Experten" rozstrzygnięta

Jak co roku, w ZSTI odbył się zorganizowany przez p. Gabrielę Sułkowską, szkolny konkurs języka niemieckiego „DACH-Länder-Experten". Uczniowie, rozwiązując konkursowy test, musieli wykazać się znajomością geografii, historii orz kultury wszystkich krajów niemieckojęzycznych.

Strona 10 z 41