Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów zainteresowanych elektroniką na spotkanie informacyjne w najbliższy piątek 1 marca 2019 r., na długiej przerwie do sali 39.

7  marca o godz 9 w budynkach ZSTI przy ul.Starowiejskiej i Matejki zostanie przeprowadzony Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Alchemik. Osoby, które zdeklarowały udział w konkursie, proszone są o zgłoszenie się w tym dniu do nauczycieli: p. Iwony Rusna i p. Elżbiety Sowy.

W ubiegły poniedziałek w Kasinie Wielkiej na stacji narciarskiej KASINASKI odbyły się zawody w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Naszą szkołę godnie reprezentowała 9-osobowa grupa narciarzy. 

Z inicjatywy dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 w Mszanie Dolnej oraz nauczyciela ZSTI Przemysława Małysza odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy dla przedszkolaków.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w pracy dziennikarza, operatora kamery, reportażysty, dźwiękowca czy  jakiejkolwiek innej niezbędnej w tworzeniu programu telewizyjnego, zapraszamy do zespołu szkolnej telewizji.