Matura próbna w ZSTI

 

Zgodnie z informacją Dyrektora CKE w sprawie matury próbnej http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/20200324%20Proba%20EM.pdf Informuję że w ZSTI w Mszanie Dolnej próbna matura na poziomie podstawowym odbędzie się zgodnie z harmonogramem CKE, tj.

  • czwartek (2.04) – język polski
  • piątek (3.04) – matematyka
  • poniedziałek (6.04) – języki obce

 

Matura zdawana w zakresie rozszerzonym:

  • wtorek, środa (7-8.04)

 

Uczniowie klas maturalnych przystępujący do matury próbnej w danym dniu pobierają ze strony https://www.cke.gov.pl/ arkusze z zadaniami, następnie jeżeli mają możliwość – drukują arkusz, w przeciwnym razie przygotowują papier formatu A4, na którym będą zapisywać rozwiązania zadań maturalnych. Przygotowują przybory i materiały pomocnicze zgodnie z komunikatem dyrektora CKE (tablice, kalkulatory, itp.). Rozwiązują zadania w czasie przewidzianym w arkuszu. Po zakończeniu pracy skany lub zdjęcia przesyłają nauczycielom jako „Zadanie” poprzez platformę e-learningową – kursy „Przygotowanie do matury…

 

Życzymy POWODZENIA!!!

 

 

 

Informacja o pracy biblioteki szkolnej

Witajcie kochani Czytelnicy!

Jeśli stęskniliście się za swoją biblioteką szkolną, to chcemy Was uspokoić, że biblioteka nie zawiesiła swojej działalności, choć działa w nowej, znanej Wam już od jakiegoś czasu, rzeczywistości. Na NOWEJ platformie e-learningowej został utworzony kurs: Biblioteka szkolna. Będziemy tam umieszczać propozycje lektur, filmów, audiobooków, ebooków oraz inne przydatne informacje. Jesteśmy tam również dostępne w formie czatu. Jeśli będziemy mogły być w czymś pomocne - jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wasze bibliotekarki: Agata Górka i Barbara Pawłowska


 

Uwaga uczniowie i nauczyciele uczący w klasach trzecich technikum

W związku z potrzebą rozłożenia ruchu sieciowego informujemy, że kursy klas 3TB, 3TE, 3TIa, 3TIb i 3TR zostały w dniu dzisiejszym przeniesione na nową plarformę e-learningową.

Proszę wszystkich uczniów i nauczycieli uczących w tych klasach o założenie kont i pracę na na nowej platformie.

 

 

Dyżury Pedagogów Szkolnych

Informujemy, że pedagodzy szkolni są dostępni zdalnie dla uczniów, wychowawców i nauczycieli, rodziców oraz  kuratorów sadowych, asystentów rodzinnych i pracowników socjalnych Gminnych i Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej, a także innych instytucji współpracujących ze szkołą w godzinach ustalonych dyżurów.

Monika Bierowiec- Łysek  

kontakt:  tel: 692 778 084,  e- mail: m.bierowiec@zsti.edu.pl,  Skype:  Monika Bierowiec godziny pracy od 8 do 13  każdego dnia.

Elżbieta Łyżnicka

kontakt:  tel: 798 470 735,  e- mail: e.lyznicka@zsti.edu.pl,  Messenger: Ela Łyżnicka

godziny pracy od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy od 11.00 do 13.00 oraz w piątki od 8.00 do 13.00.

 

 

Przypomnienie o obowiązku składania deklaracji egzaminacyjnych

Uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego, tzn. częśc pisemna poniżej 50%, i/lub część praktyczna poniżej 75% proszeni są o niezwłoczne złożenie deklaracji aby mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego w najbliższej sesji. W tym celu należy pobrać i wydrukować odpowiednią deklarację (deklaracje będą zamieszczone na stronie szkoły w zakładce "Do pobrania"). 

Wydrukowane deklaracje należy uzupełnić, podpisać, następnie zestanować (sfotografować) i przesłać pocztą elektroniczną na adres: kierownik@zsti.edu.pl