• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Integracja w kinie i parku trampolin

Wrzesień w ZSTI to tradycyjnie czas wycieczek integracyjnych – zarówno kilku, jak i jednodniowych wypadów. Po wakacyjnej przerwie ponownie postanowiła się zintegrować klasa 2TR, która, ze względu na preferencje wychowawcy – nauczyciela wychowania fizycznego p. Łukasza Dobrowolskiego, wybrała opcję sportową.

Informatycy eksplorowali Kraków

Zupełnie inne oblicze Krakowa mieli okazję poznać uczniowie kl. 2TIb, którzy w czwartkowe popołudnie wyposażeni w niezbędne akcesoria penetrowali miasto Kraka. Uczniom podzielonym na dwie drużyny towarzyszyli opiekunowie – wychowawczyni p. Agnieszka Sierant i p. Agnieszka Gol.

Integracja dwóch klas pierwszych na Lubogoszczy

21 września klasy: 1 TI i 1 TB, pod opieką swoich wychowawczyń i opiekunów, wspólnie  wyruszyły na szczyt góry Lubogoszcz.

Rowerowa integracja na trasie VeloDunajec

Uczniowie kl. 1TE, korzystając z uroków pięknej złotej jesieni, jako cel swojej pierwszej integracyjnej wycieczki wybrali Pieniny.

Mazury z elektrykami

Od 13 do 17 września, korzystając ze sprzyjającej wrześniowej aury klasy - 3TEp oraz 3TE wybrały się na wycieczkę integracyjną na Mazury. W poznawaniu piękna mazurskiej przyrody pomagali opiekunowie: Joanna Bała, Marcin Stożek oraz Grzegorz Lekki. Była to już kolejna wyprawa elektryków w te tereny i jak każda pełna atrakcji.