Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W ZSTI odbył się finał szkolnego konkursu savoir-vivre. Celem konkursu była popularyzacja zasad savoir-vivre oraz znalezienie najbardziej kulturalnego ucznia naszej szkoły.

Mateusz Domin z klasy I Technikum Informatycznego został niespodziewanie mistrzem naszej szkoły w szachach na rok szkolny 2016/17. Zawody rozgrywane były w trzech edycjach – I w październiku, II w lutym i ostatnia III edycja 09 czerwca 2017. Mateusz przez cały rok szkolny aktywnie brał udział nie tylko w zawodach szkolnych 

W poniedziałek 12 czerwca Piotr Burcan, znany w regionie  nauczyciel i wychowawca młodych talentów muzycznych oraz Anna Kowalska wieloletnia przewodniczą Rady Rodziców ZSTI dołączyli do grona uhonorowanych Lilią św. Antoniego, będącego najważniejszym odznaczeniem Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Kapituła doceniła zaangażowanie, przyjaźń i wsparcie, jakim ta dwójka wyróżnionych darzy młodzież ZSTI. Dla Piotra  Burcana, którego Pracownia Muzyczna Triolki jest kuźnią muzycznych talentów także z ZSTI,  poniedziałkowa Lilia była osłodą po niedzielnym pucharze soku z cytryny, która musiał wypić świeżo upieczony Kawaler Orderu Uśmiechu.

Klasa 1 Technikum Elektrycznego wraz z wychowawczynią Joanną Bała i panem Marcinem Stożkiem wybrała się w dniach 5 - 9 czerwca na wypoczynek w okolice Augustowa i Suwałk.

Kolejna wycieczka rowerowa dla uczniów ZSTI organizowana zawsze pod koniec roku szkolnego  tym  razem trasa wiodła  w kierunku Myślenic wzdłuż rzeki Raby, górę Chełm i do schroniska na Kudłaczach następnie  Obserwatorium Astronomiczne im. Tadeusza Banachiewicza zjazd do Węglówki i Mszana Dolna.