Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Już 30 listopada na gościnnej scenie ZSTI wystąpi jeden z bardziej znanych absolwentów - Bogusław Nawara ze swoim zespołem „Gooroleska”. Na kartach historii szkoły zapisał się jako pierwszy lider słynnego "InstalBandu" -  absolwent „budowlanki”, artystyczna dusza, żywiołowy muzyk, człowiek wielu pasji i talentów.

Magdalena Śmieszek z kl. 3TR i Julia Mucha z kl. 2TB będą reprezentować w grudniu ZSTI w Krakowie podczas etapu regionalnego konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy.

 

Jeszcze tylko przez tydzień – do 30 listopada można nadsyłać prace na konkurs fotograficzny „Moja szkoła w obiektywie”.  Zdjęcia (każdy uczestnik może ich wykonać maksymalnie 10) w formacie 15x21 cm należy dostarczyć do organizatorów: p. Anny Adamczyk-Czech, Agnieszka Gol, Agnieszki Sierant  lub wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..                     

Zuzanna Banasiak, uczennica kl. 4TR już po raz drugi została laureatką prestiżowego Stypendium Prezesa Rady Ministrów osiągając najwyższą średnią ocen w powiecie limanowskim – 5,94.

Jak co roku, koniec listopada to czas, w którym, uczniowie technikum budowlanego przystępują do zmagań w ramach Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 16 uczniów klas trzecich i czwartych.