Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W poniedziałek (29.05.2019) odbyły się Mistrzostwa w Siatkówce Plażowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych. Impreza przede wszystkim miała na celu popularyzację siatkówki plażowej w środowisku szkolnym oraz aktywizować młodzież do uprawiania sportu i aktywności ruchowej.

W związku z przetargiem nieograniczonym na zadanie o nazwie: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej" w dniu 30.05.2019 r. Zamawiający powiadamia o zmianie w SIWZ.

 

Szczegóły zmian pod tym linkiem:

Z nieukrywaną radością i dumą informujemy, że grupa projektowa  z naszej szkoły, która uczestniczyła w kolejnej edycji ogólnopolskiego projektu Instytutu Dialogu Międzykulturowego JPII  „Oblicza dialogu. Młody Asyż” znalazła się na  I miejscu, i to z wyróżnieniem, w skali całego kraju!.

W związku z przetargiem nieograniczonym na zadanie o nazwie: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej" w dniu 28.05.2019 r. Zamawiający w dniu 29.05.2019 r. dokonał modyfikacji treści SIWZ Szczegółowe informacje o przedmiocie zamówienia oraz specyfikacja istotnych warunków zamówienia dostępne w Księgowości Szkoły oraz w zamieszczonych na stronie załącznikach pod tym linkiem.

 

W związku z przetargiem nieograniczonym na zadanie o nazwie: „Dostawa i dystrybucja gazu do budynków Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej" w dniu 28.05.2019 r. Zamawiający udzielił odpowiedzi na zapytania w sprawie SIWZ, dokonał modyfikacji treści SIWZ oraz przedłużył termin składania i otwarcia ofert do dnia: 2019-06-03.

Szczegóły ogłoszenia pod tym linkiem: