Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W czwartek na stadionie w Mszanie Dolnej odbyły się zawody lekkoatletyczne szkół średnich. Był to pierwszy "rzut" Ligi Lekkoatletycznej, w której liczą się każde najmniejsze punkty a zawodnicy walczą o sukces jako drużyna.

100 LAT Niepodległej i 50 LAT ZSTI – takie napisy ułożone z... uczniów pojawiły się we wtorkowy przedpołudnie przed budynkiem szkoły. Happening został uwieczniony na pamiątkowych zdjęciach, które zrobiono z lotu ptaka.

ZAPROSZENIE NA WYCIECZKĘ ROWEROWĄ
100 km na 100-lecie odzyskania Niepodległości

 

Znalezione obrazy dla zapytania wyścig rower

Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji szkolnego konkursu "Klasa z Klasą", w ramach nogrody wybrali sie na kilkudniową wycieczkę. Klasa 4 TBB wraz z wychowawcą p. Grzegorzem Lekkim wyruszyła w podróż po Polsce.

Nowe wyposażanie i narzędzia w pracowniach, kursy i szkolenia branżowe, stypendia i nagrody dla uczniów – między innymi takie korzyści odniesie Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej dzięki umowie z rabczańską firmą Balchotrapez. Celem współpracy ma być szeroko rozumiana promocja rozwoju kształcenia zawodowego w zakresie obróbek blacharskich w budownictwie.