• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Zmiany w funkcjonowaniu szkoły od 19. kwietnia 2021 r.

Informujemy, że w związku z ogłoszonym przez Ministra Edukacji i Nauki rozporządzeniem w sprawie ograniczenia funkcjonowania szkół, od poniedziałku 19. kwietnia 2021 r.  wprowadza się następujące zmiany w naszej szkole:

  • w klasach 3TB, 3TE, 3TI, 3TS i 3SB wybrane zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w szkole, a uczą się wg "planu na żółto"
  • uczniowie III klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, będą odbywać zajęcia praktyczne u pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu
  • pozostałe klasy w całości realizują naukę zdalną wg obowiązującego i opublikowanego na stronie szkoły e-Planu.

 

Mateusz blisko europejskiego podium

Mateusz Szczęsnowski, zawodnik mszańskiego klubu taekwondo i uczeń kl. 4TB w ZSTI wystartował w Mistrzostwach Europy Seniorów w Sofii. Zdobył w nich piąte miejsce.

Wielkanoc oczami uczniów ZSTI

Kolejne święta ze względu na sytuację spędziliśmy w domach, w wąskim gronie. Jednak nasi uczniowie, jak każdego roku, przygotowali kartki, ozdoby i dekoracje wielkanocne.Zapraszamy do obejrzenia wybranych prac wykonanych przez uczniów w ramach przedmiotów: plastyka (klasy pierwsze technikum) i komunikacja wizualna (klasy reklamy).

Życzenia Wielkanocne

Sztama Mszan czyli nasza w zasadzie ogólnopolska akcja charytatywna

Gdy ogłaszaliśmy tradycyjną wielkopostną akcję pomocy dla naszych Rodaków z Gródka Jagiellońskiego na Ukrainie, liczyliśmy na powtórzenie adwentowego wyniku – wówczas udało nam się wysłać 10 paczek z darami czyli blisko 200 kg konkretnej pomocy. Nawet nie marzyliśmy o finalnej prawie tonie żywności i środków czystości, które powędrowały do Gródka. Ale po kolei.