Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

 

Tegoroczna edycja ogólnopolskiego konkursu „Odmaluj swoja starą klasę”, organizowanego przez firmę Hardy Working Tools, dobiegła końca. Uczniowie technikum budowlanego ZSTI wykonali zadanie konkursowe, jakim było wykonanie prac malarskich. Ozdobili pracownię budowlaną w imponującej wielkości obraz mostu. Opracowanie projektu,  jak i jego wykonanie realizowali uczniowie klasy 3B technikum budowlanego, pod opieką pana Grzegorza Lekkiego. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu uczniów, nauczycieli, rodziców, absolwentów i wszystkich sympatyków ZSTI, których było naprawdę bardzo dużo, udało się pokonać wszystkich innych uczestników.

Dnia 06 czerwca 2018 roku w Limanowej odbył się III rzut zawodów w ramach Powiatowej Ligi Strzeleckiej. Indywidualnie Kamil Krzyściak zajął III miejsce z liczbą 88 punktów. 

W dniu 25.05.2018 roku, instruktor PCK Witold Trepa przeprowadził szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, dla 21 uczniów klas pierwszych ZSTI w Mszanie Dolnej. 

 „Eco Mundo” Gabrieli Kozy i Karoliny Kałafut, uczennic kl. 1TR w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej znalazł się wśród trzech najwyżej ocenionych prac nadesłanych na konkurs „Mój pomysł na biznes w powiecie limanowskim”.  Projekt zakładający szycie ekologicznych torebek uplasował się na trzecim miejscu zaraz po  biznesplanie firmy „BeQuick” stawiającej na inteligentne bramy automatyczne i projekcie domów inteligentnych.

W minionym tygodniu, na finał tegorocznej edycji Projektu „Młody Asyż” nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Perły i perełki sztuki sakralnej w mojej okolicy". W rywalizacji uczestniczyły 44 osoby – do oceny wpłynęło 150 zdjęć.