Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Pierwsze dni maja elektrycy i mechanicy z kl. 2 wraz z połączonymi siłami przyszłych specjalistów od reklamy z kl. 1 i 2 spędzili pod włoskim niebem. Celem tygodniowego wyjazdu była nie tylko integracja, zwiedzania włoskich zabytków, ale też pielgrzymka do Padwy – miejsca szczególnego kultu św. Antoniego patrona szkoły, związana ze zbliżającym się jubileuszem 50-lecia ZSTI.

28 uczniów reprezentowało ZSTI w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym Alechmik zorganizowanym przez Stowarzyszenie Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie, które od lat zajmuje się konkursami edukacyjnymi na terenie całej Polski.

Początek maja w tym roku to nie tylko czas matur – w tym samym czasie przeżywaliśmy też XI Ogólnopolski Tydzień Biblijny , a w nim 3. Dzień Narodowego Czytania Pisma św.

Informujemy, że od poniedziałku 29.04.2019 ulega zmianie plan lekcji. Bardzo prosimy uczniów o zapoznanie się z nowym planem.

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej odbył się finał regionalny VII edycji konkursu dla gimnazjalistów promującego zawody techniczno-informatyczne „Zawód nie zawodzi”. Konkurs odbył się w nowej formule – po raz pierwszy w szranki wraz z gimnazjalistami stanęli uczniowie klas siódmych i ósmych.