Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Już po raz kolejny uczniowie ZSTI – tym razem kl. 1TS,  mieli okazję uczestniczyć w nietypowych zajęciach profilaktycznych: wzięli udział w rozprawie, która odbyła się w sądzie okręgowym w Krakowie - wydział karny. Na posiedzeniu rozpatrywana była sprawa o pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Z okazji święta patrona Szkocji św. Andrzeja katedra nauczycieli j. angielskiego przygotowała Szkolny Konkurs Wiedzy o Szkocji. Na platformie e-learningowej szkoły w kursie pt. „Szkolny Konkurs Wiedzy o Szkocji”, prowadzonym przez Agnieszkę Biel-Habieda i Agnieszkę Baum, zostały opublikowane materiały (hasło dostępu; Szkocja), na podstawie których odbędzie się quiz. Zapraszamy do udziału! Na zwycięzców czekają nagrody.

 

11 gwiazd, loteria fantowa, kiermasz słodkości – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników niezwykłego koncertu „Gramy dla Konrada”. Mimo iż dwa dni wcześniej ogłoszono, że udało się już zebrać kwotę 1,5 mln zł, nikt z zaproszonych gości – ani artystów, ani widzów, nie odwołał swojego udziału w piątkowym „Graniu”, które odbyło się w ZSTI.

 

 

 

Uczniowie ZSTI uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wspólne z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Program artystyczny, przygotowany przez polonistkę Ewę Nawarę, zyskał  ogromne uznanie publiczności.