Reklama na targach foto expo

Grupa blisko 50 osób z klasy 1 i 2 technikum reklamy wzięła udział w targach fotograficznych EXPOzycja w Krakowie. Jest to największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolskie, w którym uczestniczą co roku tysiące mieszkańców Krakowa i okolic oraz sąsiednich województw.

Przyszli specjaliści od reklamy mieli możliwość spotkać podobnych do siebie pasjonatów fotografii, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować z wybitnymi specjalistami i praktykami z różnych dziedzin.

Targi stanowiły też doskonałą okazję, by zapoznać się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawniają pracę artystów na każdym etapie tworzenia. Swoje stoiska przygotowali najwięksi i najpopularniejsi producenci. Do dyspozycji zwiedzających byli też dostępni są doradcy. Uczniowie mieli możliwość praktycznego przetestowania między innymi: lustrzanek, bezlusterkowców, obiektywów, kamer profesjonalnych i sportowych, dronów, gimbali, wyposażenia studia fotograficznego, profesjonalnych drukarek fotograficznych, profesjonalnych monitorów graficznych, tabletów i wielu innych akcesoriów, z którymi mają do czynienia na co dzień podczas zajęć w szkole.