34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4
Pon - Pt: 8:00 - 15:00
  • zsti1
  • zsti2
  • zsti3
  • zsti4

Elektrycy na spotkaniu z liderem branży automatyki budowalnej

W środę uczniowie klas 1 i 2 technikum elektrycznego spotkali się z przedstawicielem znanej polskiej marki ZAMEL będącej liderem wśród producentów najnowszych rozwiązań w dziedzinie automatyki budynkowej.

ZAMEL to rodzinna firma, która powstała w 1989 roku. Obecna grupa kapitałowa ma swoją siedzibę w Pszczynie. Od 20 lat działa prężnie na rynku i dynamicznie się rozwija, wprowadzając coraz bardziej zaawansowane technicznie produkty i rozwiązania w dziedzinie instalacji elektrycznych. ZAMEL jest w tej chwili jednym z liderów branży elektrotechnicznej w Europie Środkowo-Wschodniej oraz jednym z czołowych polskich producentów i eksporterów wyrobów elektrotechnicznych. W roku 2006 ruszyła produkcja i sprzedaż aparatury do automatyki budynkowej, takiej jak automatyka schodowa, ściemniacze, przekaźniki, wyłączniki zmierzchowe, wskaźniki napięcia i zasilania, ograniczniki mocy, przekaźniki czasowe, moduły sterujące i sygnalizacyjne, transformatory czy regulatory temperatury dla sektora budownictwa jednorodzinnego jak i przemysłu.

Podczas środowego spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się z obecną ofertą produktów, pan Łukasz przedstawił najnowsze rozwiązania w dziedzinie automatyki budynkowej, pokazał możliwości jakie stwarza nowoczesna instalacja elektryczna.

ahhedmeo