zastępstwa 29-10-2021

Klasy  2SBb i  3SBp wycieczka

Zastępstwa

Okres: 29.10.2021 (pt.) - 29.10.2021 (pt.)

Dzień: 29.10.2021 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Antosz - Rekucka Urszula 2TR Media cyfrowe w reklamie 209 Schmidt Bogdan za l.8
6 Antosz - Rekucka Urszula 2TR Wychowanie fizyczne 209 Madzula Paweł  
7 Antosz - Rekucka Urszula 3Bap|REL Religia 209 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Antosz - Rekucka Urszula 3TR|REL Religia   Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Antosz - Rekucka Urszula 3TR|REL Religia   Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Bierowiec Monika 3TSp Fizyka 210 Bała Joanna za l.9
1 Ceklarz Karolina 3SB|G1 Konstrukcje budowlane 210 Uczniowie przychodzą później  
3 Ceklarz Karolina 3SB|G1 Język angielski 204 Lizak Robert  
4 Ceklarz Karolina 3SB|G1 Wychowanie fizyczne 204 Nawieśniak Jan  
1 Figura Andrzej 4TS Badanie jakości spoin 43 Ślósarz Michał  
2 Figura Andrzej 4TS Organizacja i nadzór procesów spawalniczych 43 Ślósarz Michał  
3 Figura Andrzej 4TS Organizacja i nadzór procesów spawalniczych 43 Ślósarz Michał  
3 Kozak Maria 3TR|G1 Język niemiecki   Płachytka Iwona  
4 Kozak Maria 3TR|G1 Język niemiecki   Płachytka Iwona  
7 Kozak Maria 3TRp|G2 Grafika reklamowa k1 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Kozak Maria 3TRp|G2 Grafika reklamowa k1 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Lekki Grzegorz 2TB Technologia budownictwa P2 Uczniowie przychodzą później  
2 Lekki Grzegorz 2TB Technologia budownictwa P2 Uczniowie przychodzą później  
6 Lekki Grzegorz 1TB Podstawy budownictwa P2 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Lekki Grzegorz 4TB Język niemiecki P2 Łanocha Anna za l.9
3 Łyżnicka Elżbieta 1SB Bezpieczeństwo i higiena pracy 203 Łabuz Anna  
1 Małysz Przemysław 4TE|G1 Wychowanie fizyczne   Uczniowie przychodzą później  
2 Małysz Przemysław 1TB|G1 Wychowanie fizyczne sg2 Madzula Paweł  
3 Małysz Przemysław 1TB|G1 Wychowanie fizyczne sg3 Madzula Paweł  
5 Małysz Przemysław 3Bap Język angielski sg4 Kotarba Urszula za l.9
6 Małysz Przemysław 3Bap Matematyka 208 Przybytek Krzysztof za l.8
7 Małysz Przemysław 1TB Edukacja dla bezpieczeństwa A Uczniowie zwolnieni do domu  
2 Stożek Marcin 3TEp|J.ANG2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie przychodzą później  
3 Stożek Marcin 3TEp|J.ANG2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie przychodzą później  
4 Stożek Marcin 3TEp|J.ANG2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie przychodzą później  
5 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Ślazyk-Liberda Alicja 1TB|G2 Wychowanie fizyczne 116 Mielnikiewicz Michał  
4 Ślazyk-Liberda Alicja 1TB|G2 Wychowanie fizyczne 116 Madzula Paweł  
6 Ślazyk-Liberda Alicja 3SB|P2 Rysunek techniczny 215 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Twardosz Aneta 2TR Biologia 208 Uczniowie przychodzą później  
2 Twardosz Aneta 3TRp|G1 Informatyka 208 Adamczyk-Czech Anna za l.1
2 Twardosz Aneta 3TRp|G2 Biologia 208 Uczniowie przychodzą później  
4 Twardosz Aneta 3TSp Technologia ogólna 208 Ślósarz Bogdan  
5 Twardosz Aneta 3TIp Historia 208 Kalaga Dominika  
6 Twardosz Aneta 3TIp|IND Biologia   zajęcia odwołane  

zastępstwa 25-10-2021

Zastępstwa

Okres: 25.10.2021 (pon.) - 25.10.2021 (pon.)

Dzień: 25.10.2021 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Figura Andrzej 3TSp|G2 Spawanie płomieniowe i lutowanie 43 Uczniowie przychodzą później  
2 Figura Andrzej 3TSp|G2 Konstrukcje spawane 43 Uczniowie przychodzą później  
5 Figura Andrzej 3TSp|G1 Rysunek techniczny 43 Gol Agnieszka  
2 Kozak Maria 2TR|G1 Wychowanie fizyczne 40 Dobrowolski Łukasz  
3 Kozak Maria 2TR|G1 Wychowanie fizyczne 40 Dobrowolski Łukasz  
5 Kozak Maria 3TRp Wychowanie fizyczne 16 Karpierz Stanisław  
6 Kozak Maria 3TRp Język polski 16 Antosz Kinga  
2 Lekki Grzegorz 3TB|G2 Język angielski P2 Marszałek Sylwia za l.1
3 Lekki Grzegorz 3TB|G2 Wychowanie fizyczne P2 Madzula Paweł  
4 Lekki Grzegorz 1SB Wychowanie fizyczne P2 Mielnikiewicz Michał  
5 Lekki Grzegorz 1TB Język niemiecki P2 Ogiela Marta za l.2
6 Lekki Grzegorz 4TB|G1 Pracownia organizacji i dokumentacji robót budowlanych P2 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Lekki Grzegorz 4TB|G1 Pracownia organizacji i dokumentacji robót budowlanych P2 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Lekki Grzegorz 4TB|G1 Pracownia organizacji i dokumentacji robót budowlanych P2 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Lekki Grzegorz 4TB|G1 Pracownia organizacji i dokumentacji robót budowlanych P2 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Łyżnicka Elżbieta 1TR Bezpieczeństwo i higiena pracy 203 Łabuz Anna  
5 Stożek Marcin 1TE Matematyka 50 Wojdyła Anna  
6 Stożek Marcin 1TE Historia 50 Kalaga Dominika  
7 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Stożek Marcin 4TE|G2 Pracownia maszyn elektrycznych PrE Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Ślósarz Bogdan 2TSE|t.spawal. Język niemiecki 204 Płachytka Iwona za l.1
6 Ślósarz Bogdan 3TSp|G1 Wychowanie fizyczne   Mielnikiewicz Michał  
7 Ślósarz Bogdan 2SBa|mechmaszyn Technologia ogólna 202 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Twardosz Aneta 2TB Geografia 208 Diduszko Ewa  
8 Twardosz Aneta 2TSE Biologia 208 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Twardosz Aneta 1TR Biologia 208 Uczniowie zwolnieni do domu