Podsumowanie drugiego tygodnia, zapraszamy na ostatni cykl zajęć

Za nami drugi tydzień zajęć zawodoznawczych. W ubiegły tygodniu po zajęciach ze spawalnictwa i reklamy, uczniowie uczestniczyli w warsztatach w pracowni informatycznej, elektroenergetycznej i budowlanej. Dzisiaj rozpoczynamy ostatni tydzień warsztatów.

Rozpoczęliśmy drugi cykl warsztatów online

Trwa drugi tydzień naszego projektu Zawód nie zawodzi mającego na celu wsparcie wyboru kariery zawodowej. Podczas poniedziałkowych zajęć tym razem w pracowni mechanicznej podczas zajęć z modelowania komputerowego uczniowie wzięli udział w pokazie projektowanie z wykorzystaniem bardzo popularnych w branży mechanicznej programów CAD i CAM. Natomiast w pracowni reklamy dalej zgłębiali tajniki grafiki reklamowej, ale tym razem przy użyciu programu do grafiki rastrowej. Tematem zajęć było tworzenie szablonu pocztówki, a przyszli specjaliści od reklamy mieli okazję sprawdzić, jak pracuje się na warstwach z wykorzystaniem różnych narzędzi. Zapraszamy na kolejne zajęcia – w środę z informatyki, w czwartek z elektroenergetyki, a w piątek z budownictwa.

Podsumowanie pierwszego tygodnia - zapraszamy na nowy cykl już od poniedziałku

Za nami pierwszy tydzień zajęć. Po zajęciach ze spawalnictwa i reklamy, uczniowie uczestniczyli w warsztatach w pracowni informatycznej, elektroenergetycznej i budowlanej. Przypominamy, że nasz projekt zakłada edukację i zabawę, dlatego od piątku do soboty będą otwarte mini quizy.

Pierwszy tydzień projektu za nami - sprawdź się w quizach, wygraj nagrody

Podsumowujemy pierwszy tydzień projektu „Zawód nie zawodzi”, ale to nie koniec niespodzianek. Zapraszamy do rozwiązania quizów z poszczególnych branż, które będą dostępne od piątku 12 marca od godz. 17 do soboty 13 marca do godz. 20. Każdy uczestnik może wziąć udział we wszystkich quizach z wszystkich obszarów. Uwaga, quiz z obszaru informatycznego odbędzie się jeszcze raz! Przypominamy, że laureaci etapu szkolnego 2 czerwca wezmą udział w wielkim finale w ZSTI. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Tylko dziś wszystko o nowoczesnych technikach oświetleniowych - zapraszamy na kolejne warsztaty on-line

Dzisiaj o godz. 15 zapraszamy na zajęcia do pracowni elektroenergetyki. Tematem zajęć będą diody i technika oświetleniowa. Będziecie mogli dowiedzieć się, dlaczego diody jako elementy elektroniczne są coraz bardziej popularne i obecne w naszym życiu. Poznacie różne rodzaje diod i ich zastosowanie, pokażemy Wam najpopularniejsze diody LED, które są często wybieranymi obecnie źródłami światła ze względu na walory ekonomiczne  i energooszczędność. Spróbujemy też porównać ich wady i zalety z innymi rodzajami żarówek. Nie może Was dziś zabraknąć. Wystarczy kliknąć https://znz.zsti.edu.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=167, aby dołączyć do spotkania on-line o godz. 15.