Trwa trzeci tydzień projektu

Trwa trzeci tydzień naszego projektu Zawód nie zawodzi mającego na celu wsparcie wyboru kariery zawodowej. Podczas poniedziałkowych zajęć, tym razem w pracowni informatycznej, uczniowie klas 7 i 8 poznali możliwości, jakie daje zastosowanie profesjonalnego oprogramowania WMvare ESXi do instalacji wirtualnych systemów operacyjnych. Z kolei uczestnicy wtorkowych warsztatów w pracowni mechaniczno-spawalniczej mieli okazję poznać oprogramowanie i obsługę centrum numerycznego popularnie zwanego obrabiarką CNC, urządzenia niezastąpionego w wielu branżach, służącego do wytwarzania elementów z różnych tworzyw. Jeszcze dzisiaj zapraszamy na zajęcia do pracowni elektroenergetycznej, jutro – reklamowej, a w piątek – budowalnej. Przypominamy, że wszystkie zajęcia są nagrywane, więc można je odtworzyć w dowolnym czasie.

Podsumowanie drugiego tygodnia, zapraszamy na ostatni cykl zajęć

Za nami drugi tydzień zajęć zawodoznawczych. W ubiegły tygodniu po zajęciach ze spawalnictwa i reklamy, uczniowie uczestniczyli w warsztatach w pracowni informatycznej, elektroenergetycznej i budowlanej. Dzisiaj rozpoczynamy ostatni tydzień warsztatów.

Rozpoczęliśmy drugi cykl warsztatów online

Trwa drugi tydzień naszego projektu Zawód nie zawodzi mającego na celu wsparcie wyboru kariery zawodowej. Podczas poniedziałkowych zajęć tym razem w pracowni mechanicznej podczas zajęć z modelowania komputerowego uczniowie wzięli udział w pokazie projektowanie z wykorzystaniem bardzo popularnych w branży mechanicznej programów CAD i CAM. Natomiast w pracowni reklamy dalej zgłębiali tajniki grafiki reklamowej, ale tym razem przy użyciu programu do grafiki rastrowej. Tematem zajęć było tworzenie szablonu pocztówki, a przyszli specjaliści od reklamy mieli okazję sprawdzić, jak pracuje się na warstwach z wykorzystaniem różnych narzędzi. Zapraszamy na kolejne zajęcia – w środę z informatyki, w czwartek z elektroenergetyki, a w piątek z budownictwa.

Podsumowanie pierwszego tygodnia - zapraszamy na nowy cykl już od poniedziałku

Za nami pierwszy tydzień zajęć. Po zajęciach ze spawalnictwa i reklamy, uczniowie uczestniczyli w warsztatach w pracowni informatycznej, elektroenergetycznej i budowlanej. Przypominamy, że nasz projekt zakłada edukację i zabawę, dlatego od piątku do soboty będą otwarte mini quizy.

Pierwszy tydzień projektu za nami - sprawdź się w quizach, wygraj nagrody

Podsumowujemy pierwszy tydzień projektu „Zawód nie zawodzi”, ale to nie koniec niespodzianek. Zapraszamy do rozwiązania quizów z poszczególnych branż, które będą dostępne od piątku 12 marca od godz. 17 do soboty 13 marca do godz. 20. Każdy uczestnik może wziąć udział we wszystkich quizach z wszystkich obszarów. Uwaga, quiz z obszaru informatycznego odbędzie się jeszcze raz! Przypominamy, że laureaci etapu szkolnego 2 czerwca wezmą udział w wielkim finale w ZSTI. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.