Twórcze kreacje w reklamie

W kursie reklama pojawiły się nowe ciekawostki dla Was! Nasi uczniowie mają wiele pasji i są niezwykle kreatywni. Już teraz możecie obejrzeć ich twórcze kreacje – jak wygląda nauka zdalna z ich perspektywy, prace, które powstały z okazji Dnia Mediów, Świąt Bożego Narodzenia, czy walentynek oraz wiele innych ciekawych projektów realizowanych na zajęciach. Zapraszamy!

Pasja z kreacją, czyli kilka słów o reklamie

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zostać technikiem reklamy, zapraszamy na naszą platformę ZNZ. Jesteś kreatywny, komunikatywny, masz talent plastyczny i chcesz łączyć pasję z zawodem, to kierunek na pewno dla Ciebie!

Już teraz przygotowaliśmy kilka ciekawostek z branży reklamowej: artykuły - Od krzyku na straganie po techniki manipulacji, czyli historia reklamy w pigułce, Humor w reklamie, Najzabawniejsze slogany reklamowe, prezentację Śmiech to zdrowie, czyli zbiór najśmieszniejszych reklam na świecie.

Możesz też sprawdzić, jak nasi uczniowie wykorzystują swoją wiedzę w praktyce i obejrzeć przygotowane przez nich materiały z udziału w targach EXPO, kampanii dotyczących ważnych kwestii społecznych, czy przygotowań do eventów medialnych.

Witamy w pracowni elektrycznej

Na platformie ZNZ pojawiają się pierwsze ciekawostki związane ze szkolnictwem zawodowym i chociaż na pierwsze zajęcia zapraszamy w marcu, już dzisiaj zachęcamy do wirtualnej wizyty.Jako pierwsza otwiera się dla Was pracownia elektrotechniki i elektroniki (kurs Elektroenergetyka), gdzie nie tylko przeczytacie, na czym polega praca elektryka i jakie macie możliwości kariery w tej branży, ale możecie też pospacerować wirtualnie po pracowni, poznać wizjonerów i odkrywców w dziedzinie elektryczności – uchylamy rąbka tajemnicy – jednym z nich był Polak, i sprawdzić, czym elektrycy w naszej szkole zajmują się „po lekcjach”.  Nie możecie tego przegapić!

Zapisy do udziału w Projekcie ZNZ już otwarte!

Uwaga! Ruszyły zapisy do udziału w Projekcie ZNZ. Zapraszamy więc wszystkich uczniów ze zgłoszonych szkół podstawowych do zakładania kont na platformie.

Przypominamy, że warunkiem założenia konta jest podanie poprawnego adresu e-mial, na który zostanie wysłany link aktywacyjny. Już wkrótce zostaną uruchomione kursy, na których będzie można poznać nasze zawody: budownictwo, elektroenergetyka, informatyka, reklama oraz spawalnictwo.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAŁOŻYĆ KONTO NA PLATFORMIE PROJEKTU

Zapraszamy na spotkanie Koordynatorów szkolnych Projektu ZNZ

Zapraszamy Koordynatorów ze szkół biorących udział w Projekcie "Zawód nie zawodzi" - wsparcie wyboru ścieżki kariery zawodowej przez uczniów szkół podstawowych do spotkania on-line, które odnędzie w czwartek 11.02.2021 r., o godz. 14.00.

Spotkanie zostanie przeprowadzone w oparciu o Plaformę Projektu ZNZ dostępną pod adresem: https://znz.zsti.edu.pl

Aby dołączyć do spotkania należy zalogować się na Platformie oraz dołączyć do wideokonferencji on-line.

Poniżej załączono film instruktażowy prezentujący proces logowania i dołączania do sesji on-line.