Zapraszamy dziś do pracowni informatycznej - instalacje PHP i serwer na Ubuntu

Przypominamy, że dzisiaj o godz. 15 rozpoczynamy kolejne zajęcia w ramach projektu Zawód nie zawodzi. Tym razem zapraszamy do pracowni informatycznej. Dziś będziecie mieć szansę już po raz trzeci poczuć się jak pełnoprawni uczniowie naszej szkoły. Jeśli udało się Wam wykonać przygotowane zadanie, dzisiaj o godz. 15 będziecie mogli je sprawdzić, jeśli nie, wspólnie z naszymi ekspertami będziecie mieć szansę rozwiązać problemy i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przypominamy temat zajęć: Instalacja PHP i MySQL na Ubuntu.  Wystarczy kliknąć https://znz.zsti.edu.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=56, aby dołączyć do spotkania on-line o godz. 15.

Pierwsze zajęcia za nami - pokaz spawania i grafiki reklamowej

W poniedziałek na platformie ZNZ odbyły się pierwsze zajęcia online. Uczniowie  klas 7 i 8 wzięli udział w warsztatach w pracowni spawalnictwa, a dziś zostali zaproszeni do pracowni reklamy.

Instrukcja zakładania konta i zapisów na kursy

Na poniższym filmie przedstawiona została krótka instrukcja zakładania konta na platformie konkursowej oraz zapisywania się na kursy zadowoznawcze. Przypominamy, że już od 8. marca ruszają zajęcia on-line według harmonogramu opublikowanego na platformie.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAOWYCH BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE DO TWORZENIA KONT I LOGOWANIA SIĘ NA PLATFORMĘ

Zapraszamy! - Kolejne nowości branżowe

Na platformie ZNZ pojawiły się kolejne informacje dotyczące branży budowlanej, informatycznej i spawalniczej. W kursie Budownictwo zobaczycie filmy prezentujące zawód budowlańca i montera konstrukcji budowlanych, w kursie Spawalnictwo przeczytacie ciekawy artykuł dotyczący prognoz zapotrzebowania pracowników na rynku pracy, w kursie Informatyka dowiecie się, jak w prosty i szybki sposób możecie stać się posiadaczami własnego serwera WWW z paserem PHP i obsługą baz danych MySQL. czy też poznacie możliwości, jakie daje zastosowanie profesjonalnego oprogramowania WMvare ESXi do instalacji wirtualnych systemów operacyjnych. Zapraszamy!

Twórcze kreacje w reklamie

W kursie reklama pojawiły się nowe ciekawostki dla Was! Nasi uczniowie mają wiele pasji i są niezwykle kreatywni. Już teraz możecie obejrzeć ich twórcze kreacje – jak wygląda nauka zdalna z ich perspektywy, prace, które powstały z okazji Dnia Mediów, Świąt Bożego Narodzenia, czy walentynek oraz wiele innych ciekawych projektów realizowanych na zajęciach. Zapraszamy!