Tylko dziś wszystko o nowoczesnych technikach oświetleniowych - zapraszamy na kolejne warsztaty on-line

Dzisiaj o godz. 15 zapraszamy na zajęcia do pracowni elektroenergetyki. Tematem zajęć będą diody i technika oświetleniowa. Będziecie mogli dowiedzieć się, dlaczego diody jako elementy elektroniczne są coraz bardziej popularne i obecne w naszym życiu. Poznacie różne rodzaje diod i ich zastosowanie, pokażemy Wam najpopularniejsze diody LED, które są często wybieranymi obecnie źródłami światła ze względu na walory ekonomiczne  i energooszczędność. Spróbujemy też porównać ich wady i zalety z innymi rodzajami żarówek. Nie może Was dziś zabraknąć. Wystarczy kliknąć https://znz.zsti.edu.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=167, aby dołączyć do spotkania on-line o godz. 15.

Zapraszamy dziś do pracowni informatycznej - instalacje PHP i serwer na Ubuntu

Przypominamy, że dzisiaj o godz. 15 rozpoczynamy kolejne zajęcia w ramach projektu Zawód nie zawodzi. Tym razem zapraszamy do pracowni informatycznej. Dziś będziecie mieć szansę już po raz trzeci poczuć się jak pełnoprawni uczniowie naszej szkoły. Jeśli udało się Wam wykonać przygotowane zadanie, dzisiaj o godz. 15 będziecie mogli je sprawdzić, jeśli nie, wspólnie z naszymi ekspertami będziecie mieć szansę rozwiązać problemy i rozwiać wszelkie wątpliwości. Przypominamy temat zajęć: Instalacja PHP i MySQL na Ubuntu.  Wystarczy kliknąć https://znz.zsti.edu.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=56, aby dołączyć do spotkania on-line o godz. 15.

Pierwsze zajęcia za nami - pokaz spawania i grafiki reklamowej

W poniedziałek na platformie ZNZ odbyły się pierwsze zajęcia online. Uczniowie  klas 7 i 8 wzięli udział w warsztatach w pracowni spawalnictwa, a dziś zostali zaproszeni do pracowni reklamy.

Instrukcja zakładania konta i zapisów na kursy

Na poniższym filmie przedstawiona została krótka instrukcja zakładania konta na platformie konkursowej oraz zapisywania się na kursy zadowoznawcze. Przypominamy, że już od 8. marca ruszają zajęcia on-line według harmonogramu opublikowanego na platformie.

ZAPRASZAMY UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAOWYCH BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE DO TWORZENIA KONT I LOGOWANIA SIĘ NA PLATFORMĘ

Zapraszamy! - Kolejne nowości branżowe

Na platformie ZNZ pojawiły się kolejne informacje dotyczące branży budowlanej, informatycznej i spawalniczej. W kursie Budownictwo zobaczycie filmy prezentujące zawód budowlańca i montera konstrukcji budowlanych, w kursie Spawalnictwo przeczytacie ciekawy artykuł dotyczący prognoz zapotrzebowania pracowników na rynku pracy, w kursie Informatyka dowiecie się, jak w prosty i szybki sposób możecie stać się posiadaczami własnego serwera WWW z paserem PHP i obsługą baz danych MySQL. czy też poznacie możliwości, jakie daje zastosowanie profesjonalnego oprogramowania WMvare ESXi do instalacji wirtualnych systemów operacyjnych. Zapraszamy!