• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Mistrzowie prędkości z 1TIa i 1TIb

Pod koniec listopada uczniowie klas pierwszych technikum informatycznego mieli okazję poczuć się przez chwilę jak kierowcy bolidów w Formule 1. Jednym z punktów programu wycieczki, na którą wybrali się do Krakowa była wizyta na profesjonalnym torze kartingowym, gdzie w bezpiecznych warunkach każdy mógł przetestować swoje umiejętności.

Wyjazd do teatru jako podziękowanie dla wolontariuszy

Wolontariusze z ZSTI mieli okazję obejrzeć spektakl „Pretty Woman” w krakowskim teatrze Variette. Sponsorem wyjazdu było Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość, a jednym z opiekunów, oprócz p. Moniki Bierowiec-Łysek, szkolnego pedagoga w ZSTI i koordynatora Szkolnego Klubu Wolontariatu, p. Katarzyna Zapała.

Olimpiada Teologii Katolickiej

W ZSTI odbyły się eliminacje Olimpiady Teologii Katolickiej. Jej adresatami są uczniowie wszystkich typów szkół ponadpodstawowych. Każdego roku olimpiadę organizuje inna diecezja – w tym roku jest to Diecezja Peplińska wraz z Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Wielka Bitwa na Smaki, czyli kulinarna odsłona akcji charytatywnej "Paczka św. Antoniego"

Szarlotki, królewiec, malinowa chmurka, serniki, leśne runo, ciasto słonecznikowe i hitowy 3-bit, dzięki któremu p. Małgorzta Łabuz-Homa została Mistrzem Wypieków Instalu - Wielką Bitwą na Smaki w ZSTI rozpoczęto doroczną akcję charytatywną „Paczka św. Antoniego”.

Budowlańcy w Fakro

Uczniowie klasy trzeciej technikum budowlanego wraz z opiekunami wzięli udział w wizycie szkoleniowej organizowanej przez fundację "Pomyśl o Przyszłości" w nowosądeckiej fabryce Fakro.