• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Mikołajki w Muzeum Techniki

Uczniom kl. 2TE udało się połączyć przyjemne z pożytecznym – doroczną wycieczkę mikołajkową odbyli do Muzeum Techniki w Łaziskach obok Tychów. Nawet zimowa aura nie była w stanie przeszkodzić w zwiedzaniu tego niezwykłego miejsca.

Podsumowanie VI Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSTI w Mszanie Dolnej

2 TE – Mistrzem Szkoły w piłce siatkowej.

Na hali sportowej ZSTI w Mszanie Dolnej 06.12.2022r. odbył się VI Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora ZSTI w Mszanie Dolnej. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów o czym może świadczyć fakt, że do imprezy zgłosiło się, aż 20 teamów.

Ponownie o profilaktyce w sądzie

W ZSTI trwa cykl zajęć profilaktycznych w Sądzie Rejonowym w Limanowej. W czwartkowe przedpołudnie na rozprawie uczestniczyła kl. 3TB wraz z wychowawczynią p. Iwoną Płachytką i inicjatorką przedsięwzięcia, pedagog p. Moniką Bierowiec-Łysek.

Podziękowania od Mukoludków za mikołajkową akcję

Ponad 1000 zł oraz wiele słodyczy i zabawek – to efekt akcji dobroczynnej „Mikołajki dla Mukoludków” przeprowadzonej w ZSTI. Na ręce szkolnego koordynatora zbiórki, p. Elżbiety Sowy, wpłynęły podziękowania od podopiecznych i pracowników Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. 

Już jutro mikołajkowo w ZSTI

W ZSTI mikołajkowej tradycji musi stać się zadość. Samorząd szkolny proponuje, aby uczniowie w tym szczególnym dniu dniu mieli czerwone akcenty w swoim stroju, mile widziane są czapki św. Mikołaja. Czerwony strój ma być gwarancją "nietykalności", czyli wszyscy ubrani na czerwono nie będą wywoływani do odpowiedzi.