• slajd1
  • slajd2
  • slajd3
  • sladj4

Życzenia od Rady Rodziców z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Zapraszamy do "Duetu" - konkursu języka angielskiego i niemieckiego

Nauczyciele języka angielskiego zapraszają do wzięcia udziału w corocznym konkursie językowym DUET. 

Świąteczne dary już w Gródku Jagiellońskim

Sukcesem zakończyła sią nasza akcja pomocy dla Gródka Jagiellońskiego w Ukrainie. W miniony weekend nasi przedstawiciele zawieźli cały samochód darów: głównie trwałej żywności i środków czystości, ale też np. kilka śpiworów i nieco ciepłej odzieży. Dokupiliśmy także ponad 20 kg świeżych, próżniowo pakowanych wędlin na świąteczne stoły, co szczególnie ucieszyło odbiorców. Firma „Markam” dołożyła gratis zgrzewkę kiełbas, za co bardzo dziękujemy. Transport dotarł do parafii św. Michała w Gródku, gdzie pracują polskie siostry pallotynki i ksiądz Antoni Kozak, którzy rozdysponują przywiezione zasoby.

„The Queen has died” – znamy laureatów szkolnego konkursu języka angielskiego

Dużym zainteresowaniem cieszył się szkolny konkurs języka angielskiego zatytułowany „The Queen has died”. Niekwestionowanymi znawczyniami tematu zostały: Gabriela Sobczak z kl. 4TB i Paulina Nowakowska z kl. 2TI, które bezbłędnie rozwiązały konkursowy test.

Deutsche Erfindungen - konkurs plastyczny

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym z języka niemieckiego pt. „Deutsche Erfindungen-Wynalazki niemieckie, które zmieniły ludzkie życie”. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy i znajomość kultury krajów niemieckojęzycznych.