Absolwentki reklamy podnoszą swoje kwalifikacje

Dzięki  współpracy ze Szkołą Górską w Łętowem  absolwentki  technikum organizacji reklamy wzięły udział w projekcie „Wykonywanie fotografii reportażowej i okolicznościowej” , który zakończył się egzaminem. Koordynatorem projektu była pedagog w ZSTI, Monika Bierowiec – Łysek. Zajęcia składały się z kilku części i etapów. Oprócz lekcji zdalnych, były również sesje stacjonarne, w Katowicach i Krakowie.

Stypendia, nagrody, wyróżnienia - w ZSTI podsumowano rok szkolny

Tradycyjnie w ostatni piątek czerwca kilka minut przed godz. 9 zadzwonił ostatni dzwonek, kończący rok szkolny. Na uroczystym apelu spotkała się społeczność szkolna, by podsumować miesiące wytężonej pracy, które upłynęły pod znakiem zdalnego nauczania. Mijający rok szkolny był jeszcze bardziej nietypowy niż poprzedni. Uczniowie aż 7 miesięcy spędzili ucząc się za pośrednictwem nowoczesnych technologii. Opustoszałe od połowy października szkolne korytarze zapełniły się dopiero w połowie maja.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • 8.00 – Msza Św. w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Mszanie Dolnej
  • 9.00 – zakończenie roku szkolnego na dziedzińcu  szkoły przy ul. Starowiejskiej (w przypadku niepogody na sali gimnastycznej)
  • od godz. 9.45 – spotkania wychowawców z klasami – zgodnie z przydziałem sal

Uwaga. Klasa 3SB – ze względu na egzamin zawodowy spotkanie o godz. 10.30

„Sieć na kulturę” – wspólny projekt technikum reklamy i mszańskiego MOK-u

Dzisiaj zakończył się trwający od początku maja projekt „Sieć na kulturę”, w którym wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Mszanie Dolnej uczestniczyło dziesięć uczennic technikum organizacji reklamy. Koordynatorem projektowych działań, podczas których przyszłe specjalistki od reklamy mogły poszerzać swoją wiedzę na  temat kompetencji medialnych i zagadnień związanych z reklamą, była Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

Znamy szczegóły klasyfikacji w poszczególnych konkurencjach „Klasy klasą”

„Hydraulik”, „Toksyczna rzeka”, „Ślepiec” to tylko niektóre z konkurencji, które rozegrano w ZSTI podczas Święta Szkoły w ramach konkursu „Klasa z klasą”. Tytuł ten wywalczyła kl. 2TBp (w kategorii technikum) oraz kl. 2Bap (w kategorii szkoła branżowa). Sponsorem nagrody jest Rada Rodziców. Zwycięzcy otrzymają dofinansowanie do kosztów wycieczki w przyszłym roku szkolnym.