Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

W związku z trawącymi feriami zimowymi załączmy list dotycący zagadnienia dopalaczy i bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. List skierowali Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkasoraz Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk. Przedstawili w nim obecnie obowiązujące rozwiązania prawne, które ułatwiają walkę z substancjami potocznie określanymi jako „dopalacze”, a przede wszystkim zaapelowali o odpowiednie wsparcie dla młodych ludzi. Główny Inspektor Sanitarny oraz Komendant Główny Policji zaznaczyli, że kluczowe w walce z narkotykami jest podnoszenie świadomości i podkreślanie destrukcyjnego wpływu substancji psychoaktywnych na życie i zdrowie dzieci.

Mateusz Szczęsnowski na co dzień uczeń kl. 2TB zdobył złoty medal i tytuł najlepszego zawodnika w kategorii senior w Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim. Mistrzostwa odbyły się w Swarzędzu, a Mateusz reprezentował Klub KORYO Mszana Dolna. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Na platformie e-learningowej w kursie Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły pojawił się już czwarty odcinek historii ZSTI. Quiz dostępny będzie do 20 stycznia. Równocześnie informujemy, że otwarty jest jeszcze quiz do części trzeciej. Zachęcamy do zabawy wszystkich uczniów i nauczycieli.

W czwartkowy wieczór, 3 stycznia nauczyciele, pracownicy, emeryci i uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych kolędowali wspólnie w kościele parafialnym pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej.

Bieg życia napędza codzienną aktywność, która często uniemożliwia dostrzeżenie problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych wokół nas. Magia świąt sprawia, że zwalniamy tempo naszego życia i pragniemy podzielić się z innymi dobrym słowem, gestem lub tym co posiadamy, bo nic nie sprawia większej radości niż widok uśmiechniętego człowieka