Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

I Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora ZSTI - relacja. Za nami zmagania w związku z turniejem badmintona. Pierwsza tego typu impreza cieszyła się niemałym zainteresowaniem.

Finał Konkursu „Zawód nie zawodzi”, Międzyszkolny Turniej Wiedzy „Jeden z dziesięciu”, Kalambury, rozgrywki sportowe, turniej gier komputerowych i zręcznościowych, pokazy JS 2404 ZS Strzelec, konkursy zawodowe i pokazy zawodoznawcze – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gimnazjalistów w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej już w piątek 27 kwietnia.

W miniony poniedziałek – 16 kwietnia – zainaugurowaliśmy obchody X Tygodnia Biblijnego połączone z II Narodowym Dniem Czytania Pisma Świętego. To już tradycja, że spotykamy się w naszej szkole na wspólnym czytaniu Biblii. W tym roku sięgnęliśmy po List św. Pawła napisany przez Apostoła do młodej gminy chrześcijańskiej w Rzymie. Lektura całości zajęła nam niespełna 2 godziny, tekst wybrzmiał w pięciu językach – po polsku, angielsku, niemiecku, rosyjsku i słoweńsku, a w czytanie zaangażowało się 37 lektorów.

Jakie jest znaczenie budynków wysokościowych we współczesnej urbanistyce, przyszłość architektury a społeczeństwo przyszłości, jak powstawał projekt Centrum Kongresowego ICE w Krakowie – między innymi o takich ciekawostkach mieli okazję dowiedzieć się uczniowie kl. 2TB, którzy wraz z wychowawcą – Pauliną Gocał uczestniczyli w wydarzeniu artystyczno-edukacyjnym z dziedziny architektury, architektury wnętrz i rzeźby pt:  „Architektura dla wszystkich” organizowanym przez Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie .

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych babmintonem do udziału w pierwszych mistrzostwach  o Puchar Dyrektora ZSTI. Dodatkowe informacje na plakatach w szkole oraz u nauczycieli wychowania fizycznego. System rozgrywek będzie ustalony w zależności od ilości zawodników.