Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieżące wydarzenia

Informujemy, że na terenie szkoły można uzyskać dostęp do sieci internet poprzez szkolną sieć HotSpot. Aby uzyskać możliwość korzystania z usługi należy złożyć wniosek o utworzenie konta identyfikującego użytkownika, Wypełniony wniosek należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek o utworzenie konta należy wysłać z adresu e-mail, który został zdefiniowany w dzienniku elektronicznym.

Regulamin sieci HotSpot w ZSTI

 

W piątek odbyła się wycieczka integracyjna klasy 1 SB. Uczniowie zdobyli szczyt góry Lubogoszcz, gdzie odbył się klasowy piknik z kiełbaskami i innymi przystawkami.

Klasy pierwsze technikum elektrycznego przecierają szlaki wycieczek integracyjnych. Już w ubiegłym tygodniu młodzi elektrycy z obydwóch klas pierwszych wybrali się na pierwsze wycieczki wraz ze swoimi wychowawczyniami - Panią Dominiką Kalagą i Anną Wojdyłą oraz nauczycielem przedmiotów zawodowych Panem Marcinem Stożkiem. Celem wyprawy była tradycyjnie wyjątkowa elektrownia wodna Porąbka-Żar - druga co do wielkości elektrownia wodna w Polsce.

Dnia 16 września 2019r. mgr Przemysław Małysz zorganizował szkolenie z I pomocy dla przedszkolaków.  Nauczyciel EDB wraz z dwoma uczennicami Sandrą i Dominiką z klasy 2TR przeprowadził zajęcia dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Janiny Porazińskiej w Mszanie Dolnej.

Do końca września w sekretariacie szkoły przy ul. Starowiejskiej 4 można się zgłaszać do konkursu wiedzy o ekologii i ochronie przyrody Ziemi Limanowskiej,  którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Powiatowe Centrum Ekologiczne.