Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Uczniowie ZSTI wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, organizowanym przez Gimnazjum nr 17 im. Ks. Jana Twardowskiego we Wrocławiu oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki w Bielsku Białej. Hasło przewodnie konkursu brzmiało „Matematyka – Lubię to!”.

Sam konkurs składa się z II etapów. I etap przeprowadzono w szkole, gdzie spośród dostarczonych prac wybrano tylko jedną - zgodnie z wytycznymi organizatora , która będzie reprezentować ZSTI
w II etapie.
Szkolna komisja konkursowa w składzie: nauczyciele matematyki – Anna Wojdyła, Agnieszka Boczoń Krzysztof Przybytek oraz szkolny koordynator konkursu – Monika Zięba do II etapu zakwalifikowali pracę uczennicy klasy 1 technikum budowlanego - Klaudii Popławskiej.
Wybór pracy był jednogłośny. 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a Klaudii gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Trzymamy kciuki i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki.