Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Dawid Kościelniak z kl. 3 TI został zakwalifikowany do II etapu Ogólnopolskiej Olimpiady z języka angielskiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu, do której szkoła przystąpiła po raz pierwszy.

W szkolnym etapie, który w całej Polsce odbył się 14 listopada, wzięło udział kilkunastu uczniów ZSTI. Ostatecznie do drugiego, wojewódzkiego etapu, zakwalifikował się Dawid Kościelniak, który musiał wykazać się nie tylko znajomością struktur gramatycznych, ale i słownictwa na poziomie zaawansowanym.

II etap odbędzie się 16 stycznia w Krakowie. Dawida czeka wiele pracy, lista lektur obowiązkowych jest bardzo długa, ale już teraz gratulujemy i trzymamy kciuki za Dawida.

Let’s keep our fingers crossed for Dawid!