Już po raz drugi mszańska społeczność miała okazję obejrzeć projekt teatralny ks. Rafała Piórkowskiego „Misterium Eucharystii”, w którym uczestniczyła ponad setka aktorów, w tym 20 uczniów ZSTI.

Przez dwa wieczory, tym razem w kościele Bożego Miłosierdzia widzowie mieli możliwość obcować z niezwykłą sztuką – spektakl „Misterium Eucharystii” jest oparty na prywatnych objawieniach współcześnie żyjącej boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas. Sztuka, będąca swoistym teatrem światła, cienia, dźwięku i muzyki, jest równocześnie nabożeństwem. Wprowadza bowiem w tajemnicę mszy św., która odprawiana jest jednak bez słów.

W projekt ks. Piórkowskiego włączyła się chętnie nie tylko młodzież z ZSTI, ale także nauczyciele. Koordynatorem przedsięwzięcia ze strony szkoły była Jolanta Duc.