Pozdrowienia z Chile

Victoria brała udział w wymianie międzykulturowej AFS, była uczennicą klasy 2 technikum reklamy w roku szkolnym 2022/2023.

Cześć, jestem Viki. Nie wiem czy mnie pamiętacie? Kilka miesięcy temu byłam na wymianie w waszej szkole. Ponieważ mam kontakt z wychowawczynią z Polski i czasem do siebie piszemy, a nie dawno skończyłam szkołę, to poproszono mnie, abym coś napisała o swoich planach na przyszłość. - Cóż wymiana nauczyła mnie i zainspirowała do kilku rzeczy, takich jak poznawanie nowych kultur i języków, dlatego chcę studiować coś związanego z tłumaczeniem, a nawet coś, co ma związek z turystyką, ponieważ chciałabym kontynuować podróże. Ale nie jest to mój ostateczny plan".

Victoria myśli też o pracy w policji: Po przestudiowaniu tej kariery chciałbym dołączyć do policji śledczej w moim kraju, ponieważ dałoby mi to wiele możliwości, szczególnie w obszarze związanym ze stosunkami międzynarodowymi w policji śledczej, choć muszę przyznać, że moją uwagę przykuwa także psia strefa rozrywki - pisze. Victoria przyznaje, że wizyta w Polsce zmieniła jej sposób postrzegania siebie.-Prawda jest taka, że wcześniej nie postrzegałabym siebie jako zdolnej do czegoś takiego, nawet by mi to nie przyszło do głowy, ale wizyta w tym pięknym kraju, jakim jest Polska, bardzo mi pomogła w podjęciu decyzji, co chcę robić w życiu. Co Victoria myśli o wymianie?: -Jest to zdecydowanie doświadczenie, które polecam osobom, które mają możliwość odbycia wymiany studenckiej w innym kraju. Victoria teraz przygotowuję się do matury, która w Chile jest pod koniec listopada, a potem czekają na nią upragnione wakacje aż do marca. Victorii gratulujemy ukończenia szkoły, życząc jednocześnie pięknych wakacji i spełnienia wszelkich marzeń! Pozdrawiamy i zapraszamy do Polski!

20231115