Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Klasy 1 TBB oraz 2 TBB wzięły udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Blue Dolphin Tapes (polskiego producenta taśm i akcesoriów malarskich), prowadzone przez zespół ekspertów z dużym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Szkoleniowcy w skuteczny sposób przekazują wiedzę na temat prac malarskich i ogólnobudowlanych na terenie całej Polski.

Szkolenie składało się z dwóch etapów. W pierwszej części prowadzący omówił technologię produkcji, prezentował rodzaje dostępnych taśm i akcesoriów oraz przedstawiał ich zastosowanie. Wprowadził również uczniów w teorię dotyczącą prac malarskich. W części drugiej uczestnicy szkolenia już samodzielnie sprawdzali właściwości i jakość omawianych wcześniej produktów, oklejając i malując fragment płyty GK, uzyskali również odpowiedzi na pytania związane z tematyką szkolenia.