Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny - audycja okolicznościowa - pamiętamy o zmarłych

zn1

Czas pamięci - audycja filmowa

"Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego..." - audycja poświęcona naszym bliskim, którzy już odeszli...

Początek listopada to czas refleksji i zadumy nad przemijaniem, ale też okazja, aby okazać pamięć o tych, którzy odeszli. W tym roku zamiast apelu przygotowano audycję okolicznościową "Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego...", poświęconą naszym bliskim, którzy już odeszli oraz skłaniający do refleksji nad przmijaniem film „Czas pamięci”.

Tradycją szkoły jest także palenie zniczy na cmentarzu parafialnym na grobach osób związanych ze szkołą. W tym roku dyrektor Andrzej Dębski wraz z przedstawicielami samorządu pojechał na cmentarz do Olszówki, gdzie został pochowany zmarły w sierpniu 2019 roku absolwent szkoły, Konrad Nawara.