Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Tradycyjnie w pierwszą sobotę marca odbywa się etap regionalny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w Krakowie.  Stu pięciu uczestników z dwudziestu dwóch szkół budowlanych z województw: małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego rywalizowało o awans do zawodów centralnych, które odbędą się na początku kwietnia w Wodzisławiu Śląskim.

Naszą szkołę reprezentowali: Justyna Zięba z klasy trzeciej oraz Damian Kaczmarczyk, Mariusz Kozak, i Michał Nadkański z klasy czwartej.  Oczekujemy na wyniki i życzymy naszym uczniom, aby znaleźli się w ścisłym finale. Oprócz cennych nagród rzeczowych, laureaci olimpiady nagradzani będą indeksami na Politechnikę Krakowską, która jest opiekunem merytorycznym i sponsorem nagród dla okręgu krakowskiego.