Tłusty czwartek był tylko pretekstem, by w ZSTI zorganizować kolejny kiermasz słodkości. Jego organizatorom przyświecała bowiem jak zwykle szlachetna idea – cały dochód ze sprzedanych ciast, ciastek i pączków zostanie wpłacony na konto fundacji Kawałek Nieba, gdzie zbierane są środki finansowe na kosztowne leczenie Ani Wacławik.

Już od poniedziałku słodkimi wypiekami w budynku szkoły przy ul. Matejki kusili wolontariusze Szkolnego Koła Caritas,  którzy wesprą Anię kwotą tysiąca złotych. Z czwartkowego kiermaszu w budynku przy ul. Starowiejskiej zebrano natomiast 800 zł. Wszystkie słodkości, które znalazły się na stole, były upieczone przez uczniów i uczennice ZSTI. Dziękujemy w imieniu Ani za wsparcie.