Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

25 lutego uczennice klas reklamy : Justyna Kraus 3Tor oraz Natalia Boduch  2Tor wraz z opiekunem Moniką Ziębą wzięły udział w rozdaniu dyplomów i nagród podsumowujących Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Mój Krajobraz”. 

Po części oficjalnej uczniowie wraz z opiekunami zostali zaproszeni na wernisaż prac do klubokawiarni EXPO. Wszystko odbywało  się na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, która jest organizatorem konkursu. Na wystawie zaprezentowano nagrodzone prace  uczniów, opiekunów konkursu oraz zdjęcia wykonane podczas warsztatów zorganizowanych przez Politechnikę  w czerwcu 2018 roku. Dla przypomnienia Justyna zajęła 2 miejsce, natomiast Natalia otrzymała specjalne wyróżnienie. Prace uczniów znalazły się również w  folderze wydanym specjalnie na tę okoliczność. Zaproszono nas także  do udziału w kolejnej edycji konkursu. Informacje można uzyskać  u szkolnego opiekuna konkursu – p. Moniki Zięby.
Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych uczniów!