Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Szkolne koło „Caritas” działa na pełnych obrotach. Efektem zbiórki i walentynkowego kiermaszu są 2 kolejne paczki z pomocą dla dzieci z rwandyjskiego ośrodka „Matumaini”

prowadzonego przez polskie siostry pallotynki – ponad 100 op. nasion warzyw, 150 par majteczek, podobna ilość długopisów,  pluszaków,  przyborów szkolnych oraz witamin i witaminizowanych słodyczy jest już w drodze do Afryki. Tymczasem okazało się, że pomoc potrzebna jest także na miejscu: w błyskawicznej akcji łączącej kiermasz ciast i kwestę udało się zebrać prawie tysiąc zł z przeznaczeniem na wsparcie operacji Ani Wacławik z pobliskiej podstawówki. Wszystkim, którzy włączyli się w akcje koła, serdecznie dziękujemy!