Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Po raz drugi  Przemysław Małysz w tym roku szkolnym zorganizował szkolenie z I pomocy dla przedszkolaków. W dniu 25 lutego 2019r. nauczyciel EDB wraz z dwoma uczennicami Kamilą i Kingą z klasy 2TB przeprowadził zajęcia dla przedszkolaków z Przedszkola Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Mszanie Dolnej.

W dwóch grupach maluchów i starszaków. Dzieci dowiedziały się jak wezwać pogotowie, postępować z poszkodowanym nieprzytomnym, zaopatrzyć ranę oraz jak wygląda Resuscytacja Krążeniowo – Oddechowa. Kilkoro dzieci aktywnie brało udział w zajęciach. Dzieci bandażowały się, prowadziły RKO na fantomie oraz układały kolegów w pozycji bezpiecznej.