Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W ubiegły poniedziałek w Kasinie Wielkiej na stacji narciarskiej KASINASKI odbyły się zawody w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w narciarstwie alpejskim. Naszą szkołę godnie reprezentowała 9-osobowa grupa narciarzy. 

Rodzynkiem drużyny była Ania Stojarska -  jedyna reprezentantka w kategorii dziewcząt. Zawodnicy ZSTI bardzo intensywnie przygotowywali się do tych zawodów. Odbyli przed zawodami osiem mocnych treningów na stoku SKILUBOMIERZ. Talent, determinacja i trud włożony na treningach zaowocował kapitalnymi wynikami. Nasza szkoła zmiażdżyła konkurencję. Chłopcy zdeklasowali rywali i podzieli się sami medalami. Na uwagę zasługuję drugie miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt. Indywidualne zwycięstwo Ani Stojarskiej uplasowało ZSTI tuż za najlepszą szkołą w tej klasyfikacji. Jest to historyczny występ Naszych Alpejczyków!. Serdeczne gratulacje dla zawodników za kapitalną postawę i świetne wyniki. Jesteśmy z Was dumni! Ogromne brawa dla całej drużyny!!!

 

Awans na zawody wojewódzkie wywalczyli: Anna Stojarska, Paweł Zapała, Jasiek Kozyra, Mateusz Jarosz, Krystian Smreczak, Trener: mgr Artur Żaba

Wyniki dziewcząt:

1.miejsce Anna Stojarska Mistrzyni Powiatu Limanowskiego

Wyniki chłopców:

1.miejsce Paweł Zapała Mistrz Powiatu Limanowskiego
2.miejcse Jasiek Kozyra
3.miejsce Mateusz Jarosz
5.miejsce Krystian Smreczak
12.miejsce Kacper Kaczor
15.miejsce Łukasz Filas

Drużynowo:

Dziewczęta

2.miejsce ZSTI Mszana Dolna 13pkt

Chłopcy

1.miejsce ZSTI Mszana Dolna 43pkt

Pełne wyniki:

http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1819/kom-narciarstwo-alpejskie-lic.pdf

http://www.mos.limanowa.pl/pdf/kom/1819/kom-narciarstwo-alpejskie-szkoly-lic.pdf

Dzisiaj oficjalnie w swoim gabinecie najlepszym alpejczykom ZSTI pogratulował Dyrektor mgr inż. Andrzej Dębski.