Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się piąty odcinek historii ZSTI. Od soboty, 23 lutego do końca miesiąca dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".Na platformie e-learningowej w kursie "Jubileusz 50-lecia istnienia szkoły" pojawił się piąty odcinek historii ZSTI. Od soboty, 23 lutego do końca miesiąca dostępny będzie quiz. Zachęcamy do zabawy uczniów i nauczycieli. Przypominamy, że zdobywane w ten sposób punkty będą liczone  zarówno indywidualnie, jak i dla całej klasy podczas finału konkursu "Klasa z klasą".