Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Z inicjatywy dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 w Mszanie Dolnej oraz nauczyciela ZSTI Przemysława Małysza odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy dla przedszkolaków.

14 lutego 2019r. nauczyciel EDB wraz z dwoma uczennicami -  Kamilą i Anią z kl. 2TB przeprowadził szkolenie dla przedszkolaków. W czasie szkolenia mali adepci dopowiedzieli się, jak wezwać pogotowie, jak postępować z poszkodowanym nieprzytomnym, jak zaopatrzyć ranę oraz jak wygląda Resuscytacja Krążeniowo – Oddechowa.  Na zakończenia przedszkolaki wzięły udział w quizie wiadomości. Za prawidłową odpowiedź nagrodą były balony wykonane z rękawiczek jednorazowych. Prelegenci otrzymali w podziękowaniu od dzieci serca z okazji dnia św. Walentego.