Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W czwartkowy wieczór, 3 stycznia nauczyciele, pracownicy, emeryci i uczniowie z Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych kolędowali wspólnie w kościele parafialnym pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia w Mszanie Dolnej.

Kolędowanie przy żłóbku Bożej Dzieciny jest tradycją obydwóch mszańskich parafii. Mieszkańcy poszczególnych ulic, grupy zawodowe i uczniowie oraz pracownicy szkół i przedszkoli spotykają się na codziennej adoracji według ustalonego wcześniej harmonogramu. W czwartkowy wieczór głos należał do ZSTI. Mimo zawodowego charakteru szkoły, w ZSTI nigdy nie brakowało talentów muzycznych. W tym roku małemu Jezusowi – tradycyjnie już kolędował Instal Band i kapela góralska.