Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Czworo uczniów ZSTI znalazło się w gronie laureatów konkursu "Ziemia Zagórzańskaw obiektywie - tu spełniają się moje marzenia”. Bartek Orzeł z kl. 4TR ze swoją „Bramą nieba” zajął III miejsce,  prace: Natalii Wcisło (kl. 2TR) „Oddech natury” i Mateusza Habiedy (kl.1TI) „Rowerem przez świat” zostały wyróżnione, natomiast Mariusz Karpierz (kl. 4TR) otrzymał nagrodę specjalna ufundowaną przez przewodniczącą Rady Powiatu Limanowskiego.

W mszańskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wszystkich prac nadesłanych na konkurs. Jak niezwykła jest ziemia gorczańska i z ilu perspektyw można ją oglądać, pokazały niezwykłe fotografie. Jury miało trudne zadanie – spośród kilkudziesięciu prac wybrać te najpiękniejsze, które mimo iż łączyło jedno – zagórzańska zmienia, znacznie różniły się tematyką – pokazywały zagórzańskie stroje i tradycje, ale też i codzienne życie oraz piękno krajobrazu o każdej porze roku. Wszystkie zdjęcia można oglądać w bibliotece miejskiej, a te nagrodzone i wyróżnione być może pojawią się w albumie lub kalendarzu.