Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Bieg życia napędza codzienną aktywność, która często uniemożliwia dostrzeżenie problemów i potrzeb osób niepełnosprawnych wokół nas. Magia świąt sprawia, że zwalniamy tempo naszego życia i pragniemy podzielić się z innymi dobrym słowem, gestem lub tym co posiadamy, bo nic nie sprawia większej radości niż widok uśmiechniętego człowieka

Aby wesprzeć osoby potrzebujące i chore z terenu powiatu limanowskiego Limanowska Akcja Charytatywna organizuje akcję pt. "Dobro zawsze wraca". Polegać ona będzie na przeprowadzeniu zbiórki zabawek, słodyczy, maskotek, czy materiałów (muliny, włóczki, bloki, kredki), które mogą być wykorzystane podczas warsztatów terapii zajęciowej. Dodatkowo akcję można wesprzeć przekazując przysłowiową „złotówkę” do puszek i przekazanie wsparcia na konto Limanowskiej Akcji Charytatywnej.

Wszystkie dary zostaną przekazane w formie upominków podczas zorganizowanej 12 stycznia 2019 r. imprezy noworocznej pn. „Dobro zawsze wraca”. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu będziemy mogli zobaczyć uśmiech na twarzach osób chorych i potrzebujących z terenu powiatu limanowskiego.

Partonat nad akcją objął p. Mieczysław Uryga - Starosta Limanowski, a informacje o akcji można uzyskać u p. Moniki Nawalaniec - Dyrektorki PCPR w Limanowej.
 
W ZSTI zbiórka będzie prowadzona w najbliższy piątek (4. stycznia) i poniedziałek (7. stycznia). Liczymy na liczny udział w akcji.