Nasza pierwsza szkolna zbiórka dla bezdomnych zwierząt pozostających pod opieką Limanowskiego Stowarzyszenia Amicus Vitae zakończyła się sukcesem. W ciągu tygodnia zebraliśmy ponad 63 kg suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, a także koce, ręczniki i materiały, które można wykorzystać na legowiska albo ocieplenie budy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Pracownikom szkoły, którzy odpowiedzieli na nasz apel o pomoc. Takim odzewem wystawiliście sobie piękne oceny z troski o bezbronne i często skrzywdzone przez człowieka stworzenia. Szczególne podziękowania dla klasy 3 TE, która bardzo sprawnie policzyła, zapakowała i przygotowała do transportu nasze dary. W najbliższych dniach przekażemy wszystko na ręce przedstawiciela Amicus Vitae.

Dbajmy o naszych braci mniejszych i też bądźmy amicus vitae – przyjaciółmi życia!