Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Nasza pierwsza szkolna zbiórka dla bezdomnych zwierząt pozostających pod opieką Limanowskiego Stowarzyszenia Amicus Vitae zakończyła się sukcesem. W ciągu tygodnia zebraliśmy ponad 63 kg suchej i mokrej karmy dla psów i kotów, a także koce, ręczniki i materiały, które można wykorzystać na legowiska albo ocieplenie budy.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Pracownikom szkoły, którzy odpowiedzieli na nasz apel o pomoc. Takim odzewem wystawiliście sobie piękne oceny z troski o bezbronne i często skrzywdzone przez człowieka stworzenia. Szczególne podziękowania dla klasy 3 TE, która bardzo sprawnie policzyła, zapakowała i przygotowała do transportu nasze dary. W najbliższych dniach przekażemy wszystko na ręce przedstawiciela Amicus Vitae.

Dbajmy o naszych braci mniejszych i też bądźmy amicus vitae – przyjaciółmi życia!