Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

 

Sukcesem zakończyła się kolejna akcja paczki św. Antoniego w ZSTI.  Uczniowie samodzielnie wykonali ozdoby i dekoracje świąteczne.

 

Uczniowie przynieśli materiały i włożyli sporo serca nie tylko w przygotowanie prac, ale również w samą akcję świątecznej paczki, która jak każdego roku przeznaczona jest dla osób z najbliższego otoczenia.  Oprócz kiermaszu świątecznego, który przez tydzień gościł na korytarzach  szkolnych, miała miejsce również zbiórka pieniędzy do puszek. Akcja świątecznej paczki realizowana była w obydwóch budynkach szkoły, tak, aby każdy miał szansę włączyć się w niesienie pomocy. Dziękujemy  wszystkim za pomoc i ofiarność! Cieszymy się, że akcje charytatywne organizowane w naszej szkole  cieszą się dużą popularnością.