Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W czwartek przedstawiciele klas 3 TB i 2 SBa ZSTI  wraz z nauczycielem j. niemieckiego - panią Anną Łanochą po raz drugi  w tym roku szkolnym odwiedzili i przeprowadzili zajęcia z pierwszakami z sąsiedniej Szkoły Podstawowej nr 1. Tym razem tematem zajęć były obyczaje bożonarodzeniowe w krajach niemieckojęzycznych.

Zajęcia odbyły się równolegle w klasach 1a i 1b. Podczas dwóch godzin lekcyjnych śpiewano wspólnie  kolędy po polsku i po niemiecku  oraz wykonano kartki świąteczne. Na zajęciach wszyscy świetnie się bawili, nie zabrakło też i słodyczy i dobrej muzyki. Organizatorzy zajęć dziękują Krystianowi za oprawę muzyczną, a także Julce M., Zuzi , Monice, Julce D., Weronice, Maćkowi, Krystianowi, Tomkowi z kl.3TB oraz Karolinie z 2SBa za kreowanie miłej atmosfery podczas zajęć, w których gościnnie udział wzięła również dyrektor SP nr 1 pani Anna Górska.