Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Właśnie dołączyliśmy do akcji stowarzyszenia Amicus Vitae z Limanowej, które pomaga przetrwać zimę bezdomnym psom i kotom z naszych okolic. Te zwierzaki czekają, by ktoś je POKO-HAU i MIAU dla nich otwarte serce. Niedużo trzeba, by poprawić ich los!

Zbieramy: karmę suchą, karmę w puszkach, koce i ręczniki, legowiska, miski i inne dary, które mogą się przydać bezdomniakom. Rzeczy dostarczamy do Biblioteki albo do p. Kingi Antosz i p. Ewy Nawary. Zbiórka trwa do czwartku 20 grudnia!!!

Jeśli macie psy i koty mieszkające na zewnątrz, zadbajcie o nie szczególnie zimą! Jeśli widzicie zwierzę, które nie ma zapewnionych odpowiednich warunków, reagujcie, bo ono samo sobie nie pomoże…