Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Na III miejscu zakończyła rywalizacje drużyna ZSTI  w mistrzostwach powiatu limanowskiego w szachach. Mimo braku jednego  z najlepszych szachistów Mateusza Domina z  klasy informatycznej, który przeniósł się do innej szkoły i znacznie osłabił skład naszej reprezentacji  drużyna dzielnie walczyła i stanęła na podium.

 Bardzo dobrze zadebiutował uczeń klasy pierwszej TE Tomasz Rapacz, który indywidulanie był najlepszy. Równie dobrze  zaprezentowali się uczniowie klasy III TMB  Artur Jagła i Szymon Kotarba. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą dyscypliną do trenowania i udziału w zawodach noworocznych, które odbędą się w styczniu 2019.