Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Uczniowie ZSTI uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości wspólne z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej. Program artystyczny, przygotowany przez polonistkę Ewę Nawarę, zyskał  ogromne uznanie publiczności.

Uczennice z kl. 4TB śpiewały pieśni patriotyczne, deklamowano też wiersze, przeprowadzano konkursy, degustowano słodkości udekorowane biało-czerwonymi  chorągiewkami, robiono wspólne zdjęcia, a wszystko to w rodzinnej atmosferze,  której towarzyszyła radość  ze wspólnego przeżywania tak ważnego w dziejach narodu jubileuszu. Występ tak się spodobał, że uczennice już zostały zaproszone na kolejne spotkanie – kolędowanie w Święta Bożego Narodzenia.