Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Do pomocy w uzbieraniu kwoty niezbędnej do leczenia Konrada Nawara z Olszówki chce się także włączyć społeczność ZSTI. Konrad jest nie tylko członkiem społeczności lokalnej, ale także absolwentem szkoły.

16 listopada w ZSTI odbędzie się koncert charytatywny, podczas którego odbędzie się loteria fantowa. Przez cały czas trwania koncertu uczennice będą malować paznokcie metodą hybrydową, odbędzie się też kiermasz słodkości, natomiast w środę (14 listopada) i w czwartek (15 listopada) w obydwóch budynkach szkoły odbędą się zbiórki pieniędzy do puszki. Środki zostaną przekazane rodzicom Konrada.

Prosimy uczniów o przynoszenie fantów na loterię. Fanty  do końca tego tygodnia zbiera p. Bogdan Schmidt, p. Agnieszka Biel-Habieda i Marcelina Gacek z kl. 3TR. Czekamy również na wasze pomysły na zgromadzenie środków, które pomogą Konradowi rozpocząć kosztowne leczenie.

Szczegółowe informacje na temat dotychczasowego przebiegu choroby oraz apel Konrada dostępne są pod linkiem:https://www.kawalek-nieba.pl/konrad-nawara/