Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

W ramach projektu " Modernizacja Kształcenia Zawodowego II", już po raz siódmy zorganizowany został konkurs "Mam Zawód. Mam Fantazję". W tym szczególnym roku, tematem konkurencji w branży budowlanej, było stworzenie " Dekoracji z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę". Dekorację należało wykonać w połaczeniu prac fliziarskich i malarskich. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4 Technikum Budowlanego: Jan Filipiak  i Kamil Dziadkowiec wraz z  opiekunem Panem Grzegorzem Lekkim.

Kilka godzin ciężkiej pracy, podczas której uczniowie z całego województwa małopolskiego wykazywali się umiejętnościami układania mozajek ceramicznych oraz wykonywaniem dekoracji malarskich z wykorzystaniem dostepnych szablonów i wzorów. Ocenie podlegały: pomysłowość, estetyka, zastosowanie zasad BHP podczas pracy. Jury konkursu będzie miało nie lada kłopot z wyborem najlepszych prac. Rezultaty prac wszystkich uczestników były imponujące. Liczymy że to reprezentanci naszej szkoły będą cieszyć się z wygranej. Wyniki tej konkurencji zostaną ogłoszone na początku listopada.