Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

25 listopada 2018 roku w ramach promocji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” w ZSTiO w Limanowej zorganizowano Święto Zawodów, w którym swoją ofertę prezentował też Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych.

ZSTI  reprezentowały dwie branżę - reklamowa i informatyczna. Przyszli specjaliści od reklamy i informatycy   pokazali gimnazjalistom i uczniom klas ósmych szkół podstawowych podstawowe elementy studia fotograficznego oraz nowoczesne techniki sterowania PLC. Uczennice Technikum Organizacji Reklamy, jak również Strzelcy z Jednostki Strzeleckiej 2404 podczas imprezy promowali także inne kierunki kształcenia ZSTI i zajęć pozalekcyjnych.