Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Każdy powód jest dobry, a sposób - świetny, by świętować. Przekonują o tym uczniowie kl. 3TB, którzy, aby uczcić jubileusz 50-lecia szkoły… odmalowali swoją klasę.

Rok szkolny 2018/19 z pewnością zapisze się w annałach ZSTI nie tylko dlatego, że cała społeczność szkolna włącza się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, ale również dlatego, iż jest to rok wielkiego jubileuszu szkoły. Wszystkie klasy już we wrześniu zaplanowały, w jaki sposób podkreślą wyjątkowość tego roku.

 Na nietypowy, ale jakże pożyteczny pomysł wpadli przyszli budowlańcy. Ich pracownia, czyli szkolna klasa przy ul. Starowiejskiej opatrzona numerem 115, w ciągu dwóch dni zmieniła swoje oblicze. Zielone, nieco szpitalne kolory zastąpiono będącymi w trendach popielami połączonymi ze złamanym odcieniem łososia. Precyzyjnie wymalowane na frontowej ścianie logo szkoły z datą 1968-2018 będzie z pewnością jeszcze długo upamiętniać jubileusz. Klasie 3TB gratulujemy pomysłu i konsekwencji w jego realizacji.