Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

Zwycięzcy ubiegłorocznej edycji szkolnego konkursu "Klasa z Klasą", w ramach nogrody wybrali sie na kilkudniową wycieczkę. Klasa 4 TBB wraz z wychowawcą p. Grzegorzem Lekkim wyruszyła w podróż po Polsce.

Podczas wycieczki odwiedzili Wrocław, gdzie mogli podziwiać zabytki: starówkę, rynek, Ostrów Tumski, Katedrę. Z platformy widokowej  umieszczonej na 49 piętrze wieżowca Sky Tower, który jest najwyższym w polsce budynkiem mieszkalnym, podziwiali krajobraz Wrocławia i dużej części Dolnego Śląska. Dużą radość sprawiła wizyta we wrocławskim zoo, które jest jednym z największych ogrodów zoologicznych w Europie. Podczas zwiedzania Parku Narodowego Gór Stołowych można było pospacerować w labiryncie "Błędnych Skał". Natomiast uzdrowiskowa miejscowość Kudowa Zdrój wraz z "Kaplicą Czaszek" i wspaniałym parkiem zdrojowym była miejscem odpoczynku i relaksu.

Dla takiej wycieczki (nagrody) warto aktywnie uczestniczyć w zmaganiach konkursu "Klasy z Klasą". A w tym szczególnym jubileuszowym roku szkolnym będzie wiele okazji aby zaznaczyć swoją aktywność i włączyć sie do walki o tytuł i nagrody.