Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image

INSTAL w tym roku szkolnym stanie się poważnym 50-latkiem. Aby uczcić tak nobliwego jubilata zapraszamy całą społeczność szkolną do wspólnej zabawy.

Na platformie e-learningowej szkoły w kursie Jubileusz ZSTI w każdy drugi poniedziałek miesiąca będą publikowane materiały prezentujące najważniejsze wydarzenia ostatnich pięciu dekad z życia ZSTI, na podstawie których będą odbywać się krótkie quizy (również na platformie). Do zabawy zapraszamy zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Nagradzana będzie indywidualna aktywność, jak i całej klasy, która w danym miesiącu weźmie najliczniejszy udział w zabawie.  Punkty będą liczone w konkursie „Klasa z klasą”.  Do zgłębiania tajemnic historii INSTALU zapraszamy także wszystkich nauczycieli. Wielki finał odbędzie się w czerwcu, przed uroczystą jubileuszową Galą św. Antoniego, podczas której zostanie wyłoniony laureat – największy pasjonat i znawca historii szkoły oraz najbardziej aktywna klasa.

Pierwsza część historii szkoły zostanie opublikowana już w poniedziałek 8 października, a quiz w piątek 12. Zapraszamy!