Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej

34-730 Mszana Dolna, ul. Starowiejska 4, tel. (18) 33 19 040

Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image Slideshow Image
 
We wtorek 02 października 2018 odbyły się w Limanowej "pod szpitalem" drugie w tym roku szkolnym zawody o mistrzostwo powiatu limanowskiego. Tym razem były to sztafetowe biegi przełajowe 10x 1500m.  Pogoda nie rozpieszczała  ale jak mówią biegacze- nie ma złej pogody jest tylko dobra albo bardzo dobra.
 Deszcz towarzyszył zawodom na każdym szczeblu, od szkół podstawowych do średnich. Przez dobrych kilka ostatnich lat nie udało się naszej Szkole wskoczyć na podium. Zajmowaliśmy zazwyczaj miejsca od 4 do 7. Tym razem chłopki pokazali hart ducha i wolę walki. Mimo, iż  w pewnym momencie nasza drużyna zajmowała nawet ostatnie miejsce, chłopcy walczyli do końca aby na kilku ostatnich zmianach wyjść na 3 miejsce i wskoczyć na podium. Bez wyjątku dla wszystkich należą się gratulacje i podziękowania za ambitną walkę.